שחזור CD

לפני שהדיסק און קיי ושירותי הגיבוי בענן נכנסו לחיינו, היה נהוג לגבות מידע על גבי CD. תמונות, מסמכים, עבודות אקדמיות, הסכמים עם לקוחות, אישורי תשלום ומה לא – כל אלו גובו בדיסקים שאוחסנו במעטפות נייר או באריזות פלסטיק ייעודיות.

עם התפתחות הטכנולוגיה, רבים מאלו שאכן גיבו על דיסקים, החליטו להעביר את המידע המגובה לדיסק און קי או “להרימו אל הענן”. לצד אלו שהצליחו במשימתם, ישנם אלו שגילו לתדהמתם כי הדיסקים לא נקראים.

 

ואכן, שריטה קטנה על הדיסק, קילופים או מגע עם מים, עלולים להגביל את הנגישות למידע. אז מה עושים במצב שכזה? פונים אלינו כמובן!

 

אנחנו בטיקטק שחזור מידע משחזרים מידע מתוך מגוון עשיר של מדיות, כוננים ומוצרים טכנולוגיים שונית, לרבות CD ו-DVD. בכל פרויקט של שחזור CD אנו משקיעים את מיטב המשאבים, ויעידו על כך אחוזי ההצלחה שלנו העומדים על 97%!

המדיה? של פעם! המידע? רלוונטי גם היום! על שחזור CD

על שחזור CD

“המחשב האישי שלי לא קורא את הדיסק! מה לעשות?”

מניסיוננו, חשוב להדגיש יותר מה לא לעשות מאשר מה לעשות. באופן טבעי, מצב בו המחשב אינו מצליח לקרוא את הדיסק, מלחיץ (קל וחומר כשמגובה עליו מידע שערכו רב). הלחץ גורם לרבים לבצע המון פעולות, שרובן המוחלט לא רק שלא מועיל, אלא מזיק.

ולכן, אנו מוצאים לנכון להדגיש בפניכם מה לא לעשות בשום פנים ואופן:

  • אין להרטיב את הדיסק בשום תכשיר, גם לא באלו הייעודיים כביכול לדיסקים
  • הימנעו מניקיון הדיסק מחשש להעמקת השריטות בו
  • המטרה שלנו היא לבצע שחזור CD בתנאים האידיאליים, כשהדיסק סובל מכמה שפחות זעזועים

 

מקרה שכיח המצדיק שחזור: תקלות צריבה

גיבוי על גבי דיסקים היה נשען על פעולת הצריבה (אנו משערים כי חלקכם כעת מתמלאים בנוסטלגיה ומחייכים). כפי שאתם לבטח זוכרים, במקרים מסוימים הצריבה הייתה נכשלת מסיבות מסוימות, כך שהמידע שגובה על גבי ה-CD היה חלקי.

 

הבעיה היא שפעמים רבות מוחקים את המידע מהמחשב, עוד לפני שבודקים אם הוא גובה כנדרש. ומה קורה אז? מאבדים מידע יקר. אנו מציינים זאת משום שבין שירותי השחזור שאנו מציעים, ניתן ליהנות גם משחזור הנובע מתקלות צריבה שונות. 

 

“הדיסק עליו גובה המידע שלי עלה באש. יש דרך לשחזר ממנו מידע?”

זה אולי יפתיע אתכם, אך אנו לוקחים על עצמנו פרויקטים של שחזור גם כאשר מדובר על מקרים קיצוניים. קרה ומסיבה מסוימת הדיסק עליו גובה המידע שלכם עלה באש? במקרים מסוימים (בהתאם לעוצמת השריפה, משך הזמן בו הדיסק עלה באש ומצבו הנוכחי), ניתן יהיה לשחזר את המידע. אנחנו לא מוותרים בקלות על המידע שלכם, אל תוותרו אתם עליו!

 

לא הצלחנו לשחזר את המידע שלכם מה-CD? אינכם צריכים לשלם לנו!

 

שירותי השחזור שלנו נשענים על מודל no data =no money (במרבית המקרים). לפרטים נוספים וייעוץ ראשוני בנושא שחזור CD, אל תהססו לפנות אלינו! התקשרו כעת ונשמח לסייע – 03-6131555