שחזור מחשב

מאחר שהגעתם עד לכאן, אנו מנחשים כי אתם רוצים להיערך על הצד הטוב ביותר למקרה בו תצטרכו שירותי שחזור מחשב. לפניכם, 4 טיפים שאימוצם יתרום לסיכויי הצלחת השחזור והשבת המידע אליכם. שחזור מחשב

1. טיפ רותח: כבו את המחשב ונתקו אותו מהחשמל

כשאתם חשים כאב באיבר מסוים בגוף, הנטייה הטבעית היא לנוח, לגשת לבדיקה רפואית ולאמץ את ההמלצות הטיפוליות. ומה קורה כשהמחשב שלכם “סובל מכאבים” ומגביל את נגישותכם למידע? יתכן ואתם עושים בדיוק את ההפך: מפעילים ומתישים אותו בהדלקה ובכיבוי, חובטים בו קלות, לוחצים על מספר מקשים במקביל, פותחים וסוגרים תיקיות והרשימה עוד ארוכה. 

 

המלצתנו אליכם חד משמעית: תוך כדי עבודה על המחשב אתם מבחנים בתקלה לוגית, ביצעתם “טעות משתמש” או שהמחשב נפל מגבוה ואינו נדלק שוב? הניחו לו. כבו את המחשב (במידה וניתן), נתקו אותו מהחשמל והעבירו אותו לידיים מקצועיות – מעבדה המתמחה במתן שירותי שחזור מחשב. 

 

2. אתם צריכים שחזור מחשב, אך למי עליכם לפנות?

ישנן לא מעט מעבדות המציעות שירותי שחזור, כך שיתכן וברגע האמת לא ממש תדעו למי לפנות. הצלחת שחזור המידע שלכם מותנית בפנייה אל מעבדה מקצועית, בעלת ניסיון וכזו המחזיקה ב”קבלות של הצלחה”. לתפישתנו, יש להעריך את המעבדה בהתאם לשני דברים עיקריים:

  • אחוזי ההצלחות – בדקו כמה מהפרויקטים שהחברה לקחה על עצמה, הוכתרו כהצלחה. 97% אחוזי הצלחה מכלל הפרויקטים שלקחנו על עצמנו, מספרים את הסיפור של tic tac הכי טוב!
  • מודל תשלום הוגן – תנאי נוסף לעבודה עם המעבדה הוא מודל התשלום שהיא מציעה. ולמה אנו מתכוונים? בטיקטק שחזור מידע, אנו גובים תשלום על שחזור, ולא על ניסיון לשחזר. המשמעות ברורה: No data = no money (ברוב המקרים)

 

3. צאו מנקודת הנחה שניתן לשחזר לכם את המידע מהמחשב!

מסך המחשב התנפץ, חדרו מים אל פתח ה-USB, המחשב התחמם וקרס או עלה באש? אפשרות אחת העומדת לרשותכם היא להניח ולקבוע כי “אין מה לעשות, הלך המחשב ואיתו גם המידע”. אפשרות נוספת היא לא להניח הנחות, ולתת לנו להפעיל את הקסם שלנו ולעשות את מה שאנחנו יודעים לעשות הכי טוב – לשחזר מידע! אנו לוקחים על עצמנו גם פרויקטים המסווגים תחת “מקרים קיצוניים”, ולרוב גם עומדים בהם בהצלחה. 

 

4. גבו את המידע שלכם!

האם יצא לכם לשאול את עצמכם מדוע הביקוש לשירותי שחזור מחשב גבוה כל כך? במידה וטרם יצא לכם להתעכב על השאלה ועל מענה עליה, הרשו לנו להשיב עליה עבורכם: משום שאנשים לא תמיד מגבים את המידע שלהם. ההמלצה שלנו אליכם היא לגבות את המידע – בדיסק און קי, בשירותי ענן או בכל דרך אחרת שנוחה לכם.

 

מעוניינים לתאם איסוף של המחשב שלכם לטובת שחזור מחשב? התקשרו כעת ונשמח לסייע – 03-6131555

 

קראו גם על: שחזור דיסק קשיח