שחזור מידע מאייפון שנגנב

למרות שהאייפון ראוי לתואר “מכשיר חכם”, הוא לא חכם מספיק בכדי להתריע בפניכם על גנבים הנמצאים בסביבתכם הקרובה. המזל הגדול הוא שישנו שירות חכם ומתקדם, שמבטיח כי גם במקרה של גניבה, יהיה ניתן למזער משמעותית את הנזק – שירות שחזור מידע.

שחזור מידע מאייפון שנגנב

שחזור מידע מאייפון שנגנב מתייחס ל-2 מקרים עיקריים:

  • האייפון נגנב לכם, ולמרות מאמציכם לא הצלחתם למצוא אותו ולהשיב אותו אליכם
  • האייפון נגנב, אך בזכות הפעלת אפליקציות מיקום / אנשים טובים באמצע הדרך, האייפון שב אליכם

 

מעבר ל”קנס” הכספי הצפוי לכם עם רכישת מכשיר חדש, הרי שהנזק האמיתי הוא המידע שנגנב יחד עם המכשיר. למרות שזהו הדבר האחרון שאתם יכולים לעשות במצב מלחיץ שכזה, אנו מזמינים אתכם לקחת נשימה עמוקה: אנחנו ב-tic tac מומחים בשירותי שחזור מידע, כאשר אחוז ההצלחות שלנו עומד על 97 (!) אחוזים. אמרתם שחזור מידע – אמרתם טיק טק!

 

מדוע ב-2023 קל יחסית לבצע שחזור מידע מאייפון שנגנב?

מרבית משתמשי מכשיר הדגל של חברת Apple, מגבים את המידע שלהם בשירות icloud. מדובר על שירות גיבוי בענן, המעניק למשתמשים את האפשרות לגבות בקלות ונגישות את המידע שהם יוצרים וצורכים. במקרה בו האייפון נגנב (מה שלצערנו בהחלט עלול לקרות), ניתן לשחזר את המידע בכמה קליקים בודדים. למרות השירות המופלא, ישנם משתמשים שעדיין בוחרים שלא לצרוך אותו (“בשביל מה לשלם? לא יקרה כלום!”). ואז, במקרה בו האייפון אכן נגנב, השחזור הופך מעט מורכב יותר ודורש בטיפול מקצועי של מעבדת שחזור כדוגמת tic tac. 

 

“האם כדאי לי לנסות לשחזר”

התשובה חד משמעית – כן! יש סיכוי טוב שנוכל לשחזר לכם, לפחות חלק מהמידע, מתוך ICLOUD (במידה ובוצע גיבוי של המכשיר ל- ICLOUD ).

עם tic tac אתם יכולים אך ורק להרוויח מסיבה פשוטה: אחוזי ההצלחה שלנו עומדים על 97%, כך שהסיכוי שנצליח לשחזר לכם את המידע לא רק קיים, אלא גם גבוה. שימו לב, במידה ובמכשיר בוצע איפס חזרה להגדרות יצרן לא ניתן לשחזר את המידע.

 

למידע נוסף אודות שחזור מידע מאייפון שנגנב, אתם מוזמנים לפנות אלינו כעת ונשמח לסייע – 03-6131555