וזהו הדבר הקטן שלא תמיד בודקים מול מעבדת שחזור מידע

יצא לכם פעם לקבל שירות מחברה או מאיש מקצוע, לתת בהם אמון מלא, להתאכזב ואז לתהות לעצמכם בדיעבד: “איך, איך שכחתי לבדוק / לברר את הפרט הקטן הזה?”.

לעתים, המחיר שמשלמים על טעויות יקר מדי, והדבר האחרון שתרצו (וזה הזמן לתקן אותנו אם אנחנו טועים) הוא לשלם במידע שלכם. אז על מה אנחנו בעצם מדברים?

 

כשזקוקים לשירות שחזור מידע, לא תמיד יש את הפריבילגיה לבצע “מחקר” מקיף על מעבדת השחזור. וכך, משתמשים הזקוקים לשירות SOS, לעתים פשוט פונים למעבדה הראשונה שהם מוצאים.

ומה הבעיה בעצם? כשפועלים מתוך לחץ (ושלא תטעו לרגע, אנחנו בהחלט מבינים כמה מלחיץ לאבד את המידע האישי שלך), לא מבצעים את הבדיקות ההכרחיות מול המעבדה. ומהי הבדיקה החשובה ביותר? 

 

מעבדת שחזור מידע לא מאובטחת? כל השאר כבר לא באמת חשוב 

את המעבדה שתשחזר עבורכם את המידע יש לבחור בזהירות, רגישות ובמקסימום תשומת לב לכל פרט, שורה קטנה וכוכבית.

הוותק והמוניטין של המעבדה, הכשרתם וניסיונם של מומחי השחזור, אחוזי ההצלחה, ימי העבודה הדרושים לשחזור ועלות השירות – התעכבו על כל אלו ובחרו את המעבדה שמציעה את המכלול המרשים ביותר.

בנוסף, אל תשכחו לבדוק עוד דבר קריטי (!) אחד: אם המעבדה מאובטחת. 

 

חשיבות אבטחת המעבדה לבטח מובנת לכם, אך נחדד אותה בפניכם בכל זאת: במעבדת שחזור מידע עובדים במקביל על מספר פרויקטים, כך שבכל רגע נתון מאוחסנות בה “ערמות” של מדיות ומידע השייכים לעסקים ולפרטיים.

במידה שהמעבדה נפרצת באופן פיסי או ממוחשב, ההשלכות עלולות להיות הרסניות ואותן אין באמת צורך לפרט. ולכן, בעת שאתם בוחרים מעבדה שתשחזר עבורכם את המידע היקר, הבטיחו מעל לכל ספק כי היא מאובטחת.

מעבדת שחזור מידע בלי לעצום עין: סטנדרט האבטחה של מעבדת TIC TAC

כמוכם, גם אנחנו לא יכולים להעלות על דעתנו שבמקום בו עומלים על שחזור מידע, קיים הסיכוי כי הוא יעבור לידיים זרות ובהן “יסיים את דרכו”.

המעבדה שלנו מאובטחת בסטנדרט המחמיר ביותר, זאת מתוך תחושת מחויבות אדירה כלפי הלקוחות שנותנים בנו אמון. ואם זה עדיין לא היה ברור: המעבדה שלנו מאובטחת מסביב לשעון – כ-24 שעות, 7 ימים בשבוע, פיסית ולוגית.

כשאתם לא עוצמים עין מדאגה למידע שלכם, אנחנו לא עוצמים עין בכדי לשמור עליו. 

 

המחויבות שלנו אליכם באה לידי ביטוי בדבר נוסף: לא נגבה מכם תשלום על עבודתנו (ברוב המקרים) במידה שמאמצי השחזור לא יניבו תוצאות. כשאין מידע, אין דרישת תשלום. 

 

עם TIC TAC המידע שלכם בידיים טובות, 24/7. הודות לציוד המתקדם והצוות המוכשר והמיומן, אנו שומרים על נתון של 97% הצלחה. בכל שאלה שיש לכם בנושא שחזור מידע ובכל שעה ביום, אתם מוזמנים לפנות ונשמח לסייע – 03-613-1555