הלפטופ הושבת: שחזור דיסק קשיח יציל את התמונות?

חשבתם שהדיסק הקשיח עושה חיים קשים כשזה מגיע לשחזור מידע? אין לנו ספק כי בעוד כמה דקות תחשבו אחרת לגמרי. אז שניה לפני שאנחנו נותנים למיתוסים לדבר, כמה מילים עלינו: מעבדת TIC TAC משחזרת כבר משנת 1995, חתומה על מעל ל-98,000 מדיות משוחזרות, ומתמחרת את שירותי השחזור לרבות שחזור הארד דיסק, במודל NO DATA = NO MONEY. ועכשיו, קבלו אותם: המיתוסים הנפוצים על שחזור הדיסק הקשיח.

 

1.”שחזור הארד דיסק? הו, שמעתי שזה עלול לקחת שבועות”

אין ויכוח כי כל שחזור מותנה בהשקעת משאבים, כאשר אחד מהם הוא זמן. עם זאת, יש ויכוח על כמה זמן לוקח לשחזר דיסק קשיח. אנחנו כמובן לא יודעים מהו הסטנדרט במעבדות אחרות, אך אצלנו ב-TIC TAC לא תצטרכו לחכות יותר מ-72 שעות למידע המשוחזר שלכם. במידה שמדובר על שחזור קצת יותר מאתגר, יתכן שנצטרך אקסטרה שעות עבודה שנעדכן אתכם עליהן מראש.

 

2.”הדיסק הקשיח נרטב? אין סיכוי שהשחזור יצליח”

אין סיכוי? 97% ההצלחה שלנו מעידים כי תמיד, אבל תמיד יש סיכוי לשחזר מידע. ישנו מיתוס נפוץ שאומר כי רק כשהתקלה היא “פנימית” (למשל, קריסת ראשים או קצר חשמלי), ניתן יהיה לשחזר מתוך הדיסק הקשיח את המידע. כמובן שאין זה נכון, וגם במקרים המסווגים כ”תקלות משתמש” ניתן יהיה לשחזר את המידע. מכאן, שגם אם הדיסק הקשיח נרטב (או אפילו הוצף!), נוכל לשחזר את המידע ממנו.  

 

כל המיתוסים הנפוצים אודות שחזור הארד דיסק

3.”שירות השחזור עולה כסף בכל מקרה, גם אם השחזור לא צלח”

לא נכון. ונדגיש שוב: זה לא נכון. כלומר, לפחות לא אצלנו ב-TIC TAC. אנחנו לא יכולים להתחייב כי המידע שלכם אכן ישוחזר (אם כי אנו מזכירים: יש לנו 97% הצלחה), אך כן יכולים להתחייב כי במידה שהשחזור לא יצליח מסיבה מסוימת, לא תשלמו לנו על העבודה. מדובר על מודל תשלום נדיר מאד, אך אנחנו מאמינים גדולים בו: no data = no money (ברוב המקרים).

 

4.”ככל שמשחזרים יותר מידע, כך זה עולה יותר כסף”

כל עוד הייתם מבקשים לקנות data, כנראה שהייתם נדרשים לשלם בהתאם לכמות שהייתם רוכשים. בשיקום / שחזור הארד דיסק, זה עובד קצת אחרת. ומה הכוונה? כשישנה תקלה המונעת את הגישה למידע, המשאבים שלנו מושקעים בניסיון לתקן אותה. כלומר, אין באמת משמעות לכמות הקבצים שממתינים בתיקייה שאליה אנחנו מנסים להגיע, אלא אך ורק לדרך אליה. בשורה התחתונה: עלות השחזור נקבעת בהתאם למאמצי השחזור, ולא לפי כמות הקבצים שיש לשחזר.

 

אז מה אתם אומרים, הדיסק הקשיח עושה “חיים קשים”? כפי שאתם מבינים, שחזור הארד דיסק נגיש ופשוט יותר משדמיינתם. אז כעת, אחרי שהפרכנו את המיתוסים, אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה, ייעוץ או הכוונה בנושא. נשמח לסייע לכם, התקשרו – 03-613-1555