שחזור קבצים שנמחקו לצמיתות

האם אתם באמת יכולים להיות בטוחים כי מעבדת שחזור המידע מכבדת את הפרטיות שלכם? האם אתם יכולים להיות שקטים שאמצעי אחסון המידע שמסרתם למעבדה באמון טוטאלי מוגן ומטופל ברגישות? 

 

גם כשאנשים זקוקים בדחיפות לשירות שחזור מידע, הם לא תמיד מצליחים לשחרר בקלות את הדיסק הקשיח שלהם, ואנו מבינים זאת. החששות מוצדקים, והדרך לשלול אותם היא עם בחירת מעבדת שחזור דיסק קשיח אמינה שהמידע והפרטיות שלכם בטוחים בה. כבר נדגיש כי ב-TIC TAC אין לנו כל עניין בתוכן המידע שלכם, אלא אך ורק בשחזורו ואנו מתחייבים על כך. 

שחזור דיסק קשיח בדיסקרטיות מלאה

אפס פשרות, מקסימום ראש שקט: סודיות בשירות שחזור דיסק קשיח

נכון, כל שניה קריטית כשהנגישות למידע מוגבלת, אך קריטי עוד יותר לבדוק מול המעבדה לשחזור מידע מהי גישתה באשר לסודיות המידע והשמירה עליו. מאיתנו ב-TIC TAC אליכם: הדברים שחובה עליכם לבדוק לפני שאתם מפקידים את האמון והמדיה במעבדה: 

  • אבטחת מעבדה – למרות שזהו הדבר האחרון שאתם לבטח צריכים עכשיו, נסו לדמיין את הסיטואציה הבאה: לאחר שמסרתם את המדיה למעבדה בתקווה שתצליח לשחזר את המידע שלכם, אתם מקבלים את הטלפון הבא: “אנחנו נאלצים להודיע שהמעבדה שלנו נפרצה. מלבד הציוד היקר, נגנבו גם המדיות של לקוחותינו”. מאחר שבמעבדות מאוחסן ציוד יקר ערך, אין זה מופרך שינסו לפרוץ אותן. לכן, חשוב שתבדקו (שוב ושוב ואז עוד פעם) כי המעבדה בה בחרתם מאובטחת. ב-TIC TAC אנחנו לא מניחים שיהיה בסדר, אלא פועלים בכדי שכך יהיה: המידע שלכם מוגן – לוגית ופיסית, ולאורך כל 24 השעות שביממה, שבעה ימים בשבוע.
  • השמדת המידע – לא, לא טעינו, ולמרות שאנו מעמיקים כעת בנושא שחזור דיסק קשיח, באמת ציינו כאן את נושא השמדת המידע. כפי שציינו, אין לנו כל עניין בתוכן המידע שלכם, וגם אין לנו כל זכות לשמור אותו במחשבינו – המידע היה שלכם ויישאר שלכם. כאמצעי ביטחון, אנו משמידים את המידע רק כשבעה ימים לאחר סיום העבודה, כאשר במקרים בהם אנו מתבקשים מפורשות על ידי הלקוח להשהות מעט את ההשמדה, נעשה זאת בשמחה. את המידע המשוחזר נעביר לכם באמצעות דיסק קשיח או על גבי DVD, לבחירתכם.
  • התחייבות לסודיות – אתם שבעי רצון מסטנדרט אבטחת המעבדה והשמדת המידע? אל תהססו לדרוש מנציגי המעבדה להתחייב בפניכם על שמירת סודיות מלאה, כיבוד פרטיותכם ולא לעשות כל שימוש במידע שלכם שלא לצורך השחזור. 

 

כבר מעל ל-27 שנים שאנו מספקים שירותי שחזור דיסק קשיח (ולא רק) לעסקים ופרטיים. נכון לאוקטובר 2022, עברו בדלתות המעבדה ותחת ידינו מעל ל-98,300 מדיות ששוחזרו בהצלחה. ובחישוב פשוט? 97% הצלחה! נשמח להשיב לכם על כל שאלה, לייעץ לכם איך לפעול ולתאם מולכם איסוף של הדיסק, התקשרו – 03-613-1555