צור קשר מהיר עם מומחה

  24 שעות / 7 ימים

  שחזור וואטסאפרובנו משתמשים על בסיס יומי בוואטסאפ, האפליקציה הפופולרית להעברת מסרים מידיים, תמונות וקבצי וידאו וקול למגוון צרכים. ככזו, היא עשויה להכיל מידע בעל ערך משפטי, רגשי, פיננסי וכדומה.

  האם ניתן לשחזר הודעות שנמחקו בוואטסאפ?

  אך מה עושים כאשר המידע היקר נמחק? צוות המומחים של טיק-טק טכנולוגיות עושה לכם סדר בשאלות הקשות בנושא שחזור וואטסאפ- האם ניתן לשחזר הודעות וואטסאפ שנמחקו? איך לשחזר שיחות בוואטסאפ?

  ראשית, חשוב לדעת שאם מוחקים בטעות הודעה באפליקציה ניתן לבצע שחזור הודעות בוואטסאפ או שחזור שיחות וואטסאפ בעזרת פתרונות טכנולוגיים מתקדמים.

  איך רואים הודעות שנמחקו בוואטסאפ?

  למעשה, בין אם ההודעה נמחקה בשוגג ובין אם ההודעה נמחקה במכוון או כתוצאה מתקלה במכשיר, ניתן במעבדה מקצועית המתמחה בשירותי שחזור מידע לאחזר את ההודעות שנמחקו.
  עם זאת, כדאי להתחיל את התהליך של שחזור צ’אט בוואטסאפ מיד לאחר שמגלים את הטעות או הבעיה מאחר וכל פעולה שמבצעים במכשיר עשויה למחוק לצמיתות את המידע החשוב שרוצים לשחזר.

  איך לשחזר הודעות שנמחקו בוואטסאפ?

  כל פעולה שלנו בטלפון הנייד מותירה עקבות. בכל סוגי המכשירים הניידים יש זיכרון מטמון גדול בו המידע נשמר בצורה דחוסה.
  המידע נדחס באמצעות אלגוריתם מתקדם לדחיסת נתונים ומאוחסן בזיכרון המטמון בשיטת FIFO, כלומר ראשון יוצא ראשון נכנס.
  זו הסיבה שהודעות וואטסאפ נשמרות זמן רב ולרוב ניתן לבצע שחזור תמונות שנמחקו בוואטסאפ או הודעות שנשלחו באפליקציה גם לאחר תקופה ממושכת. לכן שחזור שיחה שנמחקה בוואטסאפ, אפשרי בדיוק כמו שחזור הודעות וקבצים.

  שחזור ווצאפ – איך לשחזר וואטסאפ?

  כדאי לדעת כי גם אם מוציאים את הסוללה מהמכשיר הנייד ישנה סוללת גיבוי זעירה, לכן ברוב המקרים ניתן לשחזר את המידע שנותר בזיכרון המטמון של הנייד. בנוסף, ישנה אופציה של גיבוי שיחות בוואטסאפ.
  רבים נוהגים לבחור באפשרות של גיבוי הודעות אוטומטי, לכן למרות מחיקה באפליקציה, המידע עשוי להישאר בשירותי הגיבוי בענן.
  למעשה, מחיקת הודעה בוואטסאפ לא מבטלת אותה לתמיד. האפליקציה רק מסמנת את ההודעה שנמחקה כלא זמינה וקיימת, אך במעבדה מקצועית המתמחה בשירותי שחזור טלפונים סלולריים ניידים ניתן ברוב המקרים לשחזר את המידע הנחוץ, כל עוד פועלים במהירות ובמקצועיות.
  להזמנת שחזור וואטסאפ ממכשיר הנייד שלך, במחיר ידוע מראש, לחץ כאן

  מתי ניתן לבצע שחזור הודעות וואטסאפ?

   

  אפליקציית המסרים המידיים וואטסאפ, משמשת אותנו לשליחת ולקריאת הודעות, לשליחת קבצים כמו תמונות, סרטונים, מוסיקה, הודעות קוליות ועוד. כאשר מעוניינים להזמין שירות של שחזור הודעות וואטסאפ שנמחקו באייפון או בגלקסי, יש לברר את נסיבות השחזור – האם ההודעה נמחקה? או האם הטלפון נפגע כתוצאה מנזק פיזי / מכה / מים וכו’.

   

  שיעור ההצלחה של שחזור מידע מחוק מטלפון סלולרי הוא גבוה, אך משתנה מדגם לדגם.  ניתן לשחזר מידע מרוב דגמי האנדרויד ((סמסונג ואחרים).  לגבי אייפון, ניתן לשחזר רק בדגמים ישנים יחסית.  בדגמים חדשים ובגירסאות יצרן חדשות – ברוב המקרים לא ניתן לשחזר הודעות ווטסאפ מחוקות. לגבי שחזור אייפון, מומלץ לברר מול המעבדה בטרם מסירת המכשיר לשחזור.

   

  ראוי לציין כי במקרים רבים, ניתן לבצע שחזור שיחות וואטסאפ או שחזור הודעות וואטסאפ גם אם הטלפון טבע או סובל מתקלה אלקטרונית (כולל אייפון ואנדרויד). ישנם מקרים קיצוניים העשויים לגרום לאיבוד מידע מזיכרון המטמון של הטלפון הנייד ובמקרים אלה אי אפשר להציל את המידע אלא אם קיים גיבוי בענן.

   

  מה לעשות כשזקוקים לשירותי שחזור שיחות וואטסאפ או שחזור מידע מוואטסאפ?

  אין לנסות ולשחזר הודעות וואטסאפ או לבצע שחזור תמונות שנמחקו בוואטסאפ לבד מאחר ואתם עשויים לבצע פעולות שימנעו לחלוטין את האפשרות לשחזר מידע. שחזור הודעות וואטסאפ שמחקתי וכל שחזור מידע מהנייד יש לבצע אך ורק במעבדה מקצועית המתמחה בכך.
  למעבדה מקצועית ואמינה יש את כל הידע והכלים הנדרשים לשחזור מידע מהנייד, לרבות שחזור קבצים שנמחקו בטעות או במכוון, ולשחזור מידע מהנייד כתוצאה מתקלות אלקטרוניות במכשיר או מקרים קיצוניים כמו שריפה, טביעה, רטיבות, שברים ותאונות שונות.

   

  כדי לשפר סיכויים לשחזור המידע החשוב הנשמר בזיכרון המטמון של מכשיר הנייד יש לבצע את השלבים הבאים:

  • כיבוי מלא של המכשיר
  • רישום מפורט אודות התקלה וסיבותיה
  • רשימה של קבצים, סוג ההודעות והמידע שיש לשחזר

   

  כמו כן, אין לבצע עדכוני גרסאות ויש להימנע מחיבור המכשיר למחשב, מהתקנת אפליקציות חדשות ומניסיון לשחזר את המידע באמצעות תוכנות חינמיות או חבר הטוען כי ביכולתו לשחזר הודעות וואטסאפ.
  לאחר פעולת השחזור של ההודעות והמידע הרלוונטי הלקוח מקבל דיסק עם כל המידע, יש אפשרויות נוספות לקבלת ההודעות והשיחות ששוחזרו בוואטסאפ.

   

  שחזור הודעות וקבצים בוואטסאפ על ידי טיק טק טכנולוגיות

  טיק טק טכנולוגיות היא החברה המובילה בתחום שחזור מידע, צוות החברה מונה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ המתמחים בשירותי שחזור ואחזור מידע. לחברה כל הידע, הכלים, היכולות הטכנולוגיות והניסיון הנדרשים לצורך שחזור הודעות ווטצאפ או שחזור שיחות וואטסאפ. השירות ניתן לכל הלקוחות ולכל סוגי המכשירים הסלולריים.