אפשר להציל תמונות מלפטופ שלא נדלק

למרות שאיש לא יכול לדמיין את חייו ללא תמונות, ישנם המון אנשים שנאלצים לקבל את העובדה שלא כל התמונות שצילמו יישארו איתם. ועל מה אנחנו מדברים? תמונות שצולמו במצלמות דיגיטליות ובסמרטפונים, לרוב מועברות על ידי המשתמשים ישירות אל המחשב הנייד.

במקביל ומתוך אסטרטגיית “חיסכון בזיכרון”, התמונות במכשירים ובמצלמות נמחקות, וכך הלפטופ הופך להיות כונן הגיבוי שלהן. ומה קורה כשהלפטופ “מתעייף” ומפסיק לעבוד ללא התראה מוקדמת?

 

ב-TIC TAC יש לנו בשורה שבוודאות תהפוך את חיוכם לפוטוגני יותר: אנחנו יכולים לשחזר תמונות מלפטופים שלא נדלקים. 97% הצלחה, תשלום במודל no data = no money וזמינות של 24/7. תוכלו לבקש יותר? עכשיו, יש לכם סיבה לחייך!

 

התמונות מגובות בלפטופ שלא נדלק? שירות שחזור תמונות!

במידה שכבר יצא לכם להחליף לאורך השנים לפטופ אחד או יותר, אתם כבר בטח יודעים: למחשבים ניידים ישנה תוחלת חיים מוגבלת.

האיכותיים-יקרים שבחבורה ישרתו אתכם ל-7-10 שנים, בעוד אלו הסטנדרטיים מחצית מהזמן.

לרוב, הלפטופ קורס ללא הודעה מוקדמת, וכך משאיר את המשתמשים חסרי אונים ועם ההבנה שאין להם ברירה, אלא להיפרד לנצח מהמידע שלא גובה. האמנם?

 

שירות שחזור תמונות נותן מענה בדיוק למקרים כאלו. במידה שהלפטופ הישן שלכם הפסיק לעבוד, וכל עוד לא גיביתם את התמונות שלכם, אנו נוכל לשחזר אותן עבורכם. גם אם המחשב לא נדלק חרף הניסיונות שלכם, אנו יודעים להתמודד עם האתגרים המורכבים ביותר, גם אלו שבעיניכם נראים כבלתי אפשריים. 

 

“הלפטופ בן 14 שנים ואני תוהה אם השקעת כספי היא לא הימור…”

הדילמה ברורה לנו, וגם חשוב לנו שהדברים הבאים יהיו ברורים ללקוחותינו:

  • צאו מנקודת הנחה כי אתם יכולים רק להרוויח. בנקודה זמן ספציפית זו, כשהלפטופ אינו נדלק ואין לכם גישה לתמונות, הרי ששירות השחזור יכול רק להיטיב עמכם
  • נכון לחודש מרץ 2022, הצלחנו לשחזר מעל ל-95,000 מדיות שהן 97% הצלחה (הסיכוי שנצליח לשחזר את התמונות מהלפטופ שלכם? גבוה!)
  • התשלום שאנו גובים הוא על בסיס הצלחה בלבד (ברוב המקרים). המשמעות היא שרק בתנאי ש”מפגש האיחוד” ביניכם ובין התמונות יצא לפועל, תשלמו לנו על עבודתנו. ובעגה המקצועית? No data = no money.

 

“המחשב לא נדלק לי משום שהוא נרטב. זה אמור לשנות משהו?”

לפטופים מפסיקים לעבוד מהמון סיבות: החל מתקלה נקודתית שלא תוקנה, דרך גילם המבוגר ועד מגע עם מים. בגדול, הסיבה בגללה הלפטופ לא מגיב קצת פחות משנה, שכן אנו יודעים לתת מענה איכותי גם במקרים קיצוניים כדוגמת טביעה ואפילו שריפה. כפי שהצגנו, תנאי השחזור שלנו נוחים, גמישים והוגנים, כך שלנסות – בהחלט כדאי!

למידע נוסף אודות שחזור מידע מלפטופ עם TIC TAC, התקשרו אלינו כעת ונשמח לייעץ – 03-6131555