מדוע שירות שחזור מידע רלוונטי כיום יותר מתמיד

איך ניתן להסביר את זה שמעבדות לשחזור מידע עובדות נון סטופ? אם תשאלנו אותנו ב-TIC TAC, התשובה היא שדי בקלות! מעבדתנו נותנת מענה 24/7 ולא ממש במקרה, שכן הביקוש של משתמשים למענה מקצועי – איכותי (ומהיר!) גבוה מאי פעם. אז מה קרה “פתאום” שכולם זקוקים מדי פעם לשחזור נתונים?

 

ב-2022 תקיפות הסייבר מכוונות גם אל המשתמש הפרטי

אין בכוונתו להביל אתכם חלילה, אלא רק להזכיר את מה שאתם כבר לבטח יודעים: אי שם, בחדרים חשוכים במקומות אפלוליים בעולם, פועלים האקרים שתכליתם לפגוע במשתמשים תמימים. תקיפת סייבר יכולה להיות גניבת פרטי אשראי, אך באותה הנשימה גם “שדידת” מידע אישי כדוגמת תוכן מהמחשב או הסמרטפון. משתמשים שלא מוכנים לנהל משא ומתן עם האקרים, נאלצים לשלם את המחיר של אובדן המידע. האמנם? אנחנו ב-TIC TAC נותנים מענה גם במקרים חריגים שכאלו עם שירות שחזור מידע ממחשב נייד, מחשב נייח ועוד מגוון מכשירים.

 

מדוע שירות שחזור מידע רלוונטי כיום יותר מתמיד

“יש לי אמון מלא בטכנולוגיה. מה כבר יכול לקרות?”

הטכנולוגיה ללא ספק מפתיעה, וככל שהיא מתקדמת ומחדשת כך היא גם מרגשת. משתמשים רבים נותנים בה אמון כה גדול, עד שהם נוקטים בגישת “אני סומך בעיניים עצומות על הטכנולוגיה, יהיה בסדר”. ואיך הגישה הזו באה לידי ביטוי? ניקח לדוגמא את שירותי גיבוי אוטומטיים למידע. מאחר שהשירות אוטומטי והגיבוי אמור להתבצע מעצמו בכל X זמן, משתמשים לא תמיד טורחים לבדוק אם הגיבוי אכן בוצע בפועל. גם שירותים אוטומטיים עלולים לסבול מכשלים שונים, ואלו גורמים למשתמשים מבוהלים לפנות לקבלת שירות שחזור מידע (“הייתי בטוח שהגיבוי עבד! מחקתי 200 תמונות מהמכשיר בידיעה שהן גובו!”). 

 

“כל החיים” במכשיר אחד קטן (ואתם רוצים אותם בחזרה!)

כמה פעמים יצא לכם להצהיר: “כל החיים שלי נמצאים בתוך המכשיר הזה!”? אנחנו מניחים שלא מעט פעמים. המכשיר עליו אנחנו מדברים יכול להיות המחשב הנייד, המחשב הנייח או הסמרטפון שלכם. “החיים” הנמצאים בתוכו הם רעיונות עסקיים שכתבתם בפתק במכשיר החכם, התמונות מחופשת הקיץ המשפחתית בחו”ל ועד העתקי החשבונות שאתם משלמים בכל חודש. ואכן, מידע אישי רב ובעל ערך נמצא בתוך מכשיר אחד קטן. ומה קורה כשהמכשיר נפגע או מושבת? התחושה כי גם חייכם נפגעו והושבתו. לשמחתכם, ניתן יהיה “להשיב אליכם את חייכם” עם פעולת ההחייאה שאנחנו ב-TIC TAC מצטיינים בה: שירות שחזור מידע עם נתון של 97% הצלחה! וברוב המקרים מיושם עקרון No data = no money.

 

יצרני תוכן זקוקים לשירות שחזור מידע

זוכרים את המכשיר החכם הראשון שרכשתם ובו השתמשתם? גם אם אינכם מצליחים להיזכר, אנחנו מרשים לעצמנו לנחש שלא ייצרתם אז את כמויות המידע שאתם מייצרים כיום: הודעות, סרטונים, גיפים, תמונות והרשימה עוד ארוכה. המשוואה פשוטה מאד: ככל שמשתמשים ביותר כלים טכנולוגיים, מעורבים ביותר פלטפורמות ומייצרים יותר מידע, כך הסבירות שתצטרכו שירות של שחזור מידע – עולה. וכשאתם צריכים שירות שכזה? יש לכם לאן לפנות – 03-6131555