שחזור דיסק קשיח

למרות שנגישות מוגבלת למידע רחוקה מלהיות סימפטית, היא משהו שניתן לפתור אותו. ההתמודדות האמיתית מתחילה עם ההבנה כי מאמצי השחזור, לא צלחו. באופן טבעי, עולה השאלה: “האם ישנם מקרים מסוימים בהם לא ניתן לבצע שחזור מהדיסק הקשיח?”. ישנם מקרים, בהם מתקיימים תנאים מסוימים שמקשים מאד על שחזור דיסק קשיח. אם כן, ממה חשוב להימנע ואיך תוכלו בעצמכם להגדיל את הסיכוי שהמידע ישוב אליכם? הכול במאמר הבא על שחזור מידע מהארד דיסק.

 

שחזור דיסק קשיח

מתי עלולה להיווצר בעיה במעמד שחזור המידע?

התמודדנו עם כל אתגר שאתם רק יכולים לדמיין לעצמכם – מקצר חשמלי שפגע בדיסק הקשיח, ממחיקת קבצים בתום ע”י המשתמש בעצמו ועד דיסק קשיח שנשרף. גם את המקרי השחזור האלו צלחנו! אם כן, מה עלול לפגוע בסיכויי הצלחת השחזור? בעיקר ההחלטות שאתם מקבלים ברגעים הקריטיים ביותר:

  • “אקפיץ את הכונן למעבדה שבוע הבא” – נשפכו מים על הדיסק הקשיח, הוא עלה באש או פשוט הפסיק לעבוד? מהירות התגובה שלכם קריטית! אל תמתינו שעות, ימים ושבועות, אלא הגיעו מיד עם הדיסק למעבדה. 
  • “למה שאזכור מה קדם לתקלה?” – זמן התגובה קריטי, זוכרים? מסיבה זו, חשוב מאד שתתארו לנו את מהלך האירועים שהובילו לתקלה וכמה שיותר מהר. בעת שידוע לנו “מסלול הנסיעה” של התקלה, אנו יכולים לחסוך זמן יקר על תחקורה, וכך להגדיל את סיכויי הצלחת השחזור. לכן, אנו ממליצים לכל לקוחותינו, לתעד בפתק קטן את שרשרת האירועים. לדוגמא: פתחתי מייל מכתובת לא מוכרת, לחצתי על קישור, הזנתי פרטים, המחשב כבה לפתע. 
  • “אני אצליח לפתור את זה לבד!” – הניסיונות שלכם לשחזר את המידע בעצמכם, פוגעות בסיכויים שלנו להצליח לשחזור אותו בעבורכם. מעבר לכך שמתבזבז זמן יקר עד שאתם מגיעים למעבדה, לעתים “הפעולות הביתיות” הופכות את הבעיה הקטנה לכאוס אדיר.

 

“הותקפתי ע”י האקרים ששדדו ממני מידע. יהיה ניתן לשחזרו?”

אנו עוסקים גם בשירות שחזור מידע מסוג וירוס כופר. ולכן, במידה ונשלח אליכם וירוס שהגביל את נגישותכם למידע / מחק לכם מידע מהמחשב, דעו כי יש מה לעשות. כאמור, אנו ממליצים להתעסק במחשב כמה שפחות ולהגיע אלינו כמה שיותר מהר. 

 

מהי סבירות הצלחת השחזור?

כשהנגישות שלכם למידע מוגבלת, באופן טבעי מתעוררות תחושות של לחץ, חוסר אונים, תסכול ואפילו פחד (קל וחומר כשמדובר על מחשב המשרת אתם לצורכי עבודה). אנו מודעים לכך שלא כל כך נעים לראות הארד דיסק תקול, אך גם שמחים להרגיע אתכם: לאורך השנים, עברו תחת ידינו מעל ל-90,000 מקרים בהם נדרשה עבודת שחזור. הודות לציוד המתקדם והצוות המקצועי, הצלחנו להגיע ל-97% הצלחה! מכאן, שהסבירות שנצליח לבצע עבורכם בהצלחה שחזור דיסק קשיח, גבוהה מאד. 

 

שירותי השחזור שלנו, לרבות שחזור מידע מהארד דיסק, מוצעים לכם בפורמט no data=no money (ברוב המקרים). התשלום יגבה מכם רק בתנאי שהצלחנו לעמוד בהתחייבותנו ולשחזר לכם מידע! לפרטים נוספים אודות שחזור דיסק קשיח, התקשרו כעת – 03-6131555