החשיבות של שחזור Data לרווחיות העסק

מאחר שאנו עוסקים בשחזור מידע, אנו חווים את לקוחותינו בשני מצבי קיצון: המצב הראשון הוא כשהם מבינים שהמידע עליו שמרו בקנאות נמחק/נגנב/הגישה אליו מוגבלת, המתואר לא אחת כ”סוף העולם”. המצב השני הוא לאחר שאנו משחזרים עבורם את המידע בהצלחה, ואז הצבע חוזר להם לפנים. 

אנחנו מתארים לעצמנו כי מאחר שהגעתם לכאן ואתם ממשיכים לקרוא שורות אלו, אתם נמצאים כעת במצב הקיצון הקצת פחות סימפטי. ובכל זאת, ישנו נתון שיפחית את הסטרס (הטבעי לחלוטין) שאתם לבטח חשים כעת: ב-TIC TAC שחזרנו מעל ל-96,000 מדיות (נכון למאי 2022) שהם 97% הצלחה. 

אנו משוכנעים כי גם אתם, כמונו, מאמינים כי את ערכו של מידע – זה שמאוחסן במחשב הנייד או הנייח, בסמרטפון או בדיסק הקשיח, לא באמת ניתן לכמת. זו הסיבה שמלכתחילה הגעתם לכאן: לבדוק במה כרוכה פרוצדורת השחזור. ברשותכם, נעמיק כעת בשאלה השכיחה הבאה: מהו מחיר שחזור מידע?

מחיר שחזור מידע

כמה עולה לשחזר מידע ממחשבים, כוננים או מכשירים חכמים?

נתחיל דווקא מהסוף: כל פרויקט שחזור מידע מתומחר בעלות שונה. ועל פי מה היא נקבעת? בין היתר: סוג התקלה, מורכבות השחזור, שעות העבודה, השקעת המשאבים הנדרשת וכיוצא בזה. מדי פעם, לקוחות המגיעים אל מעבדתנו תוהים בקול מדוע שחזור מידע מותנה בהשקעה כספית גבוהה יחסית. והתשובה לשאלה? היא מתחלקת לשתי תשובות קטנות והגיוניות למדי:

  • הצוות העומל על שחזור המידע הוא צוות מוכשר, מקצועי ומנוסה שאנו מכנים “מומחי שחזור”. כפי שאתם יודעים לבטח מהעולמות בהם אתם עוסקים, לניסיון וידע יש ערך ואלו מתורגמים גם לכסף. 
  • שחזור מוצלח לא מותנה אך ורק בצוות מיומן, אלא גם בציוד איכותי. ואכן, מחיר שחזור מידע מגלם בתוכו גם את עלויות הציוד והתפעול שבמעבדה.

זמן לניפוץ מיתוס: כמות המידע לא משפיעה על מחיר שחזור מידע

בהמון תחומים (אם לא בכולם), ככל שצורכים יותר – משלמים יותר. עם שירות שחזור מידע זה עובד קצת אחרת, ונסביר: ישנו מיתוס נפוץ שאומר כי ככל שישנם יותר קבצים לשחזר, כך המחיר עבור השירות – עולה. כלומר: לקוח שיבקש לשחזר 6500 קבצי וורד + 2100 תמונות + 1110 סרטונים, בהכרח ישלם יותר מלקוח שזקוק לשחזור 1470 קבצי וורד בלבד. האמנם? בפועל, מה שקובע את המחיר הוא לא היקף השחזור (כלומר, לא קובע מספר הקבצים), אלא המשאבים – כוח האדם , ציוד וחלקים שהושקעו במטרה לשחזר בהצלחה. 

סטנדרט שירות גדול ללא שורות קטנות: no data = no money (ברוב המקרים)

אז שניה לפני שאתם מגיעים אל המעבדה ומקבלים מאיתנו הצעת מחיר, חשוב לנו ליידע אתכם בדבר נוסף: ב-TIC TAC התשלום נגבה על בסיס הצלחה (ברוב המקרים) כלומר No data = no money. במידה שמאמצינו לשחזר לכם את המידע לא יולידו דבר, לא תדרשו לשלם לנו. מעוניינים לקבל פרטים נוספים אודות מחיר שחזור מידע? התקשרו כעת – 03-6131555