החשיבות של שחזור Data לרווחיות העסק

אובדן מידע ונתונים במערכת המחשוב יכול להיות הרסני לעסקים וחברות. מידע רב מאוחסן בימינו במערכות מחשוב ארגוניות. מידע המשמש את הארגון לניהול תפעולי, ניהול פיננסי, ניהול לקוחות ולמעשה – כל היבטי הניהול והתפעול של העסק.

אז מתי בכלל צריך להזמין שחזור Data ואיך זה יכול להשפיע על רווחיות העסק?

 

שחזור Data – מידע שווה כסף

מערכות מחשוב ארגוניות הפכו מאוד נפוצות בשנים האחרונות, בזכות רמה חסרת תקדים של יעילות והתייעלות שהן מציעות לעסקים.

 

כתוצאה – כל עסק בימינו מחזיק אינספור קבצים יקרי ערך, תכנים, סיסמאות, התכתבויות, מסמכים, תמונות ומידע רגיש – במערכות ממוחשבות, מחוברות לאינטרנט, אשר במרבית המקרים מאפשרות גם גישה במכשירי קצה שונים, כמו הטלפונים החכמים של עובדי הארגון.

 

אבל רמת היעילות הפנטסטית של הטכנולוגיה המתקדמת מגיעה עם מחיר לא פשוט – המידע יקר הערך המאוחסן במערכות ממוחשבות, עם או בלי חיבור לאינטרנט הוא גם פגיע.

 

המידע הזה יכול להימחק בגלל טעות אנוש או תקלה במערכת. הוא יכול להיפגע בגלל וירוס או פריצה זדונית לתוך הרשת הארגונית.

 

אפילו פגיעה פיזית במכשירים עצמם בגלל הצפה, או שריפה חלילה – יכולה להשמיד אלפי קבצים חיוניים לתפקוד הארגון.

 

למרבה המזל, מידע המאוחסן במערכות ממוחשבות הוא גם במרבית המקרים מידע שניתן לגיבוי ולשחזור. 

 

החשיבות של שחזור Data לרווחיות העסק

מתי כדאי לפנות לשירותי שחזור מידע?

שירותי שחזור Data הם שירותים חיוניים בכל מקרה של מחיקה או אובדן של מידע יקר ממערכות המחשוב של העסק. עם זאת, המועד האידיאלי לפנייה לקבלת השירות הוא מהר ככל האפשר, מהרגע שבו גיליתם את הבעיה.

 

ממתקפות סייבר ועד תקלה מכאנית במכשור האלקטרוני – טיפול מהיר הוא מפתח לפתרון יעיל ומהיר של הבעיה. 

 

ניסיונות לתקן את התקלה באופן עצמאי עלולים לגרום לנזקים כבדים יותר ולכן חשוב לפנות לחברה מקצועית בעלת מומחיות ספציפית בשירותי שחזור מידע, שיכולה לספק את השירות ביעילות ובמהירות.

 

שחזור מידע לעסקים – ניתן לשחזר כמעט בכל מצב

מעבדה מקצועית ואמינה לשחזור מידע יכולה לספק מגוון רחב של שירותי שחזור, כמעט מכל סוג של מכשיר אלקטרוני, ברמת הסתברות מאוד גבוהה להצלחת התהליך.

 

ניתן לבצע שחזור דיסק קשיח, או שחזור מחשב נייד, שחזור כרטיס זיכרון, או דיסק און קי ועוד.

 

ניתן גם לשחזור מידע שאבד ממכשירים ניידים כמו טלפונים חכמים וטאבלטים, אם כי במקרים אלה התהליך מורכב יותר ולא ניתן להבטיח מראש את הצלחת השחזור.

 

שחזור מידע לעסקים – בהתחייבות

צוות טיק טק שחזור מידע מתמחה בשחזור מידע לכל סוגי המכשירים כמעט בכל מצב, אנו דוגלים ביישם עיקרון  No data = No money – לא שיחזרנו? לא שילמתם (ברוב המקרים!!!).

 

צריכים שחזור דיסק קשיח? מחפשים שירותי שחזור מידע? מעבדת שחזור מידע של טיק טק מצוידת במיטב הטכנולוגיות והמומחים בתחום, מעניקה שירותים לגופי תקשורת לאומיים, חברות הייטק, גופים ביטחוניים, משטרתיים, משפטיים ועוד. צרו קשר לקבלת מידע נוסף!