המרת מידע - המרת קבצים

עובדה: עובדיכם נמצאים באינטראקציה עם המחשב לפחות שמונה שעות ביום. אין לנו ספק שלא הפתענו אתכם או חידשנו לכם, וזו גם לא הייתה כוונתנו. ב-TIC TAC, אנו רק מבקשים להזכיר לכם את מה שאתם כבר יודעים: הצוות שלכם אוסף, קולט, מייצר ועובד עם נתונים, כאשר החלטות מקצועיות שונות מתקבלות לפיהם. לנתונים המאוחסנים במחשביהם השפעה אדירה על הפעילות העסקית, מה שמחייב אתכם כבעלי חברות לשמור על המידע יקר הערך. 

 

איך שומרים על ה-DATA בצורה יעילה?

על הלפטופ שממנו אתם קוראים ברגע זה את המאמר, מאוחסן מידע רגיש ויקר ערך. אנחנו מתארים לעצמנו כי כמה קליקים בודדים יסללו עבורכם גישה לנתוני לקוחות, דו”חות כספיים, דיווחי עובדים, מצב מלאים, סטטוסים של משימות, הסכמים עם ספקים והרשימה עוד ארוכה. כפי שאתם לבטח יודעים מידע = כוח, והכוח הזה חיוני לכם בכדי לקבל החלטות מושכלות ולהוציאן אל הפועל. הבעיה היא שכשם שיש לכם DATA, אתם יכולים להגיע (בקלות) למצב בו מחשבי העובדים-עסק יהיו ריקים ממידע. במידה שהגישה ל-DATA אכן תוגבל (ולא משנה כעת מהי הסיבה), המשך הפעילות העסקית, עומד בסימן שאלה. 

 

השפעתם של נתונים (דאטה) על פעילותכם העסקיםאין ויכוח כי הכרחי (!) לשמור על הנתונים, אך השאלה הגדולה – איך? אנחנו ב-TIC TAC מאמינים כי האסטרטגיה שלכם צריכה להתבסס על שני דברים עיקריים:

  • הדרכות עובדים – תזכורת: עובדיכם נמצאים באינטראקציה שוטפת עם המחשב. כשם שהם מבצעים באמצעותו מהלכים נפלאים, הם עלולים לעשות טעויות שיעלו לכם במידע שלכם. דוגמא לכך: הורדת תוכנה זדונית בחוסר תשומת לב שתאפשר לגורמים עוינים להשתלט על המחשב והמידע. לכן, יש להשקיע בהדרכות עובדים בנושא, במהלכן יש לחדד את ערכו של המידע, השפעתו על הפעילות העסקית, הסכנות הטמונות ואיך להימנע מהן.
  • גיבוי מידע – אסטרטגיית השמירה על המידע חייבת להתבסס גם על גיבוי מידע. פתוחות בפניכם שלל אפשרויות גיבוי, כאשר זו היעילה, המומלצת והמתאימה ביותר לארגונים (שמייצרים מידע בכל שניה ביום), היא גיבוי בענן. בגדול, כל עוד המידע שלכם יגובה, הסיכוי כי תצטרכו בעתיד שירות מסוג שחזור מידע, נמוך.

 

“אימצתי את המודל הזה ובכל זאת נשדד ממני מידע. מה אוכל לעשות?”

לצערנו, אין מאה אחוז. גם כשעושים הכל “לפי הספר”, עלולים להגיע למצב בו המידע נעלם מהמחשבים. סיבת “ההיעלמות” יכולה להיות מחיקת קבצים ידנית (בטעות או במכוון), תקיפה מכוונת, השבתה של מחשב בעקבות מגע עם מים או שריפה, פירמוט שבוצע ללא גיבוי וכיוצא בזה. אנחנו ב-TIC TAC לא מוותרים על המידע שלכם כל כך בקלות, ומציעים שירות שחזור מידע עם 97% הצלחה. את התשלום אגב, נגבה מכם רק במקרה של הצלחה (ברוב המקרים). רוצים להחזיר את ה-DATA אל מחשבי הארגון? התקשרו כעת ונשמח לסייע – 03-6131555

>> קראו כאן על שחזור נתונים