אז מה אתם צריכים לדעת על שחזור מידע באייפד?

אם יש מחשב שלא צריך להציג בפניכם הרי שהוא ה-IPAD – מחשב הלוח של חברת APPLE. ובכל זאת, מאחר שהגעתם עד לכאן, לפניכם תזכורת קצרצרה למה שאתם כבר יודעים: מכשיר האייפד הראשון הושק בשנת 2010, ומאז יצאו לא פחות מ-8 אייפדים נוספים הנבדלים זה מזה במערכת ההפעלה, נפח האחסון, גודל המסך והמעבד.

 

למרות יתרונותיו הרבים של האייפד, גם הוא לא חסין מתקלות לוגיות וטעויות משתמש. אתם כבר בטח מבינים לאן אנו חותרים: שחזור מידע באייפד. למרות שהמידע המאוחסן על מחשבכם שייך לכם, לא באמת ניתן להבטיח כי הוא בהכרח יהיה נגיש לכם כשתרצו בו. עם זאת, ישנה בשורה משמחת: במידה והנגישות למידע שלכם תוגבל מכל סיבה שלא תהיה, יהיה ניתן לשחזר אותו!

 

שחזור מידע באייפד

המטרה שלנו: להשיב אל מכשיר ה-IPAD את המידע

מבלי להכיר אתכם, אנו משוכנעים כי על המכשיר ה-IPAD שלכם כמויות אדירות של מידע: תמונות וסרטונים, פתקים ומסמכים, אנשי קשר, הודעות, קבצי מוסיקה והרשימה עוד ארוכה. בעת שמתרחשת תקלה לוגית במכשיר או מבוצעת טעות משתמש, אין זה מופרך כי הנגישות למידע תוגבל. כאן אנחנו נכנסים לתמונה עם שחזור מידע באייפד כולל שחזור תמונות וקבצים! עם פנייתכם, ננחה אתכם לבצע מרחוק שני דברים:

  • ניתוק ה-IPAD מהחשמל – האייפד כבה בעקבות תקלה? ניסיונות הטענתו ככל הנראה לא יניבו דבר, כך שחבל “לעייף” את המכשיר ובעיקר חבל לבזבז זמן יקר. נתקו אותו מיד מהחשמל, הניחו אותו בצד וצרו איתנו קשר. כמו כן, במידה שהאייפד דולק ועובד לכאורה “כרגיל”, אך מידע שאוחסן בתוכו נעלם, יש לכבות אותו מיד.
  • I CLOUD – כן או לא? – במידה שיש לכם שירות גיבוי מסוג I CLOUD, יהיה ניתן לשחזר את המידע בקלות יחסית. במידה שלא, נתאם אתכם איסוף של המחשב / הגעה שלכם אל המעבדה שלנו לטובת בדיקה. 

 

זקוקים לשירות שחזור מידע באייפד? כל מה שחשוב לדעת עלינו!

רגע לפני שאתם פונים אלינו, חשוב לנו שתדעו באילו ידיים את מפקידים את האייפד ותקוותיכם לשחזור מידע. אז מה חשוב לנו שתדעו עלינו ב-TIC TAC?

  • הסיכוי שנצליח לשחזר את המידע מהאייפד שלכם? גבוה מאד! עד כמה גבוה? 97% הצלחה!
  • אנו זמינים לכם 24 שעות ביממה! ולכן, גם אם ב-02:30 בלילה האייפד נרטב / נפל / נסדק ולא נדלק, יש לכם עם מי לדבר!

כפי שאתם מבינים, גם מכשירים מתקדמים, עמידים ואמינים אינם חסינים מפני תקלות לוגיות וטעויות משתמש. אנחנו ב-TIC TAC מתחייבים להשקיע את כל המשאבים הנדרשים בשירות שחזור מידע באייפד. לפרטים נוספים וייעוץ מקצועי, אתם מוזמנים לפנות אלינו – 03-613-1555