שחזור צ'אט שנמחק

המהירות, הדינמיות והצורך לעשות מספר פעולות בו זמנית גובים לעתים מחיר מכולנו ועלולים להוביל למחיקה בשוגג של שרשורי צ’אט חשובים.

בין אם זה דיון עסקי מכריע, זיכרונות מתוקים עם אנשים אהובים או מידע רב ערך, האפשרות לשחזר צ’אטים שנמחקו הפכה לצורך ממשי.

האם ניתן לבטל את פעולת ההיעלמות הדיגיטלית הזו, ואם כן, כיצד בדיוק ניתן לשחזר צ’אט שנמחק? 

שחזור צ’אט שנמחק – האם זה אפשרי?

התשובה הקצרה היא כן, בחלק מהמקרים. לעתים קרובות ניתן לשחזר צ’אטים שנמחקו, אך הצלחתם של מאמצים כאלה תלויה במספר גורמים:

  • סוג המכשיר – שחזור הודעות מאנדרויד, בדרך כלל אפשרי, אולם מאייפון לא ניתן לשחזר הודעות צ’אט מחוקות בדגמים החדשים. כמובן יש יש גיבוי בענן ניתן יהיה לשחזר את ההודעות גם באייפון.
  • מערכות גיבוי – פלטפורמות הודעות רבות מציעות מערכות גיבוי מובנות המאחסנות את הצ’אטים שלכם ומגבות אותם מעת לעת. אם הפעלתם תכונה זו, הסיכוי לשחזר צ’אטים שנמחקו גדל באופן משמעותי.
  • שירותי ענן – אם אפליקציית ההודעות שלכם מקושרת לשירות ענן, כגון Google Drive או iCloud, הסיכוי לשחזור צ’אט גדל שכן, שירותי ענן אלו שומרים לרוב גיבויים שניתן לשחזר.
  • משך הזמן – הזמן שחלף מאז שהצ’אט נמחק משחק כאן תפקיד משמעותי. ככל שתנסו לבצע שחזור מוקדם יותר, כך סיכויי ההצלחה טובים יותר. מרווחי גיבוי קבועים חשובים גם כאן.

 

שחזור צ'אט שנמחקכיצד לשחזר צ’אט שנמחק בצורה נכונה?

  • בדקו את תדירות הגיבוי – ודאו שתכונת הגיבוי של אפליקציית ההודעות שלכם מופעלת על מנת ליצור גיבויים תקופתיים של הצ’אטים, מה שיאפשר תהליך שחזור קל יותר.
  • אתרו קבצי גיבוי – אם אתם משתמשים בשירות ענן, כגון Google Drive או iCloud, נווטו אל ההגדרות של אפליקציית ההודעות כדי לאתר את קבצי הגיבוי. זה המקום שבו הצ’אטים שנמחקו עשויים להיות מאוחסנים.
  • הסירו והתקינו מחדש- במקרים מסוימים, הסרת ההתקנה ולאחר מכן התקנה מחדש של אפליקציית ההודעות מפעילה תהליך שחזור במהלך שלב ההתקנה מחדש. הקפידו לגבות את הצ’אטים האחרונים שלכם לפני שתנסו את ליישם את ההמלצה הזו.
  • השתמשו בתוכנת צד שלישי – ישנם מספר יישומי צד שלישי זמינים המתמחים בשחזור צ’אט. כלים אלה יכולים לעתים קרובות לשחזר צ’אטים שנמחקו גם כאשר השיטות הקונבנציונליות נכשלות.
  • צרו קשר עם תמיכת לקוחות – אם הצ’אט שנמחק הוא בעל חשיבות עליונה, שקלו לפנות לתמיכת הלקוחות של פלטפורמת ההודעות. הם עשויים להחזיק בטכניקות או משאבים נוספים כדי לסייע בתהליך השחזור.

המומחים לשחזור צ’אטים פותרים את הבעיה

היכולת לשחזר צ’אטים שנמחקו היא פלא טכנולוגי שמציע גלגל הצלה למי שאיבד חומרים יקרי ערך. בין אם מדובר בשיחה סנטימנטלית או מידע עסקי קריטי, השלבים לשחזור דורשים ידע והבנה.

במידה וההמלצות שהבאנו כאן אינן עוזרות, עליכם לפנות לאנשי מקצוע המתמחים בשחזור חומרים. צוות טיק טק מספק שירותי שחזור צ’אטים, קבצים, מידע, שחזור hard disk ועוד.

אנחנו ידועים באחוזי הצלחה גבוהים ונותנים שירות מיטבי לאלפי לקוחות מדי שנה וזאת מתוך ע”פ רוב לפי  עיקרון  No data = no money כך שאם לא הצלחנו לשחזר את המידע – במרבית המקרים גם לא תצטרכו לשלם.

 

צרו קשר למידע נוסף ותגלו ששחזור צ’אט שנמחק זה לגמרי לא אגדה.