שחזור קבצים מכונן חיצוני משיב אליכם את המידע שאבד

זהו אולי לא הדבר הראשון המזוהה אתכם ובטח לא הדבר הראשון שאתם חושבים עליו בבוקר, אך הנה לכם עובדה מעניינת: אתם יצרני מידע. אתם מצלמים ומתעדים רגעים יפים בחייכם, אתם כותבים מסמכים עבור קהל הלקוחות שלכם, מפיקים דו”חות למטרות עסקיות-פרטיות, מצלמים סרטוני וידאו, מקליטים מוסיקה והרשימה עוד ארוכה.

 

כל אדם מייצר סוג אחר של תוכן בהתאם לעיסוקיו ותחביביו. עם זאת, המשותף לכל יצרני התוכן (כלומר, לכם), הוא הרצון לשמור על המידע קרוב, נגיש וזמין. במקרים מסוימים, המידע עלול להימחק או “להישדד” מהכונן החיצוני. אנו רק יכולים לתאר לעצמנו מה מרגישים אלו שהמידע היקר להם אבד, אך אנחנו כאן בכדי להרגיע ולהציע שחזור מידע מכונן חיצוני.

 

שחזור קבצים מכונן חיצוני משיב אליכם את המידע שאבדשחזור קבצים מכונן חיצוני – למי השירות מיועד?

לאנשים פרטיים ולעסקים שהקבצים שלהם נמחקו מהכונן החיצוני. זהו המקום להדגיש כי אף משתמש לא חסין מפני “אירוע חירום” שכזה של השבת מידע שאבד. היעלמותם הפתאומית של הקבצים יכולה להיות תוצר של שיבושים במערכות ההפעלה, פעולה מכוונת של האקרים, תקלות לוגיות שונות ווירוסים אגרסיביים. במקרים אחרים, דווקא אתם, יצרני המידע, מוחקים בתום את הקבצים מהמחשב או מהכונן החיצוני.

 

למרות שהגישה אל המידע שאוחסן בכונן כעת מוגבלת, דעו כי יש מה לעשות: שירות שחזור קבצים מכונן חיצוני! על רזומה ההצלחות שלנו ב”טיק טק” יספרו לכם המספרים: מעל ל-97% אחוזי הצלחה! רגע לפני שאתם מקבלים את הגזרה, פנו אלינו. אנו נשקיע את המיטב המשאבים שלנו – הציוד המתקדם והחומר האנושי, בכדי לבצע השבת מידע שאבד לכם.

 

מדוע אנו ממליצים לתעד את מהלכו של “אירוע החירום”?

אנו ממליצים בחום לתעד את רצף האירועים שהובילו למצב החירום. לדוגמא: קיבלתם הודעת מייל מחשידה ובחוסר תשומת לב לחצתם על קישור / שלחת פקודת מחיקה לתיקייה בה אוחסן המידע / רוקנתם את סל המחזור / הכונן החיצוני כבה ולא נדלק וכן הלאה. ככל שיהיו לנו יותר פרטים, כך נוכל לעבוד ביעילות גבוהה יותר ולשחזר את המידע מהר יותר.

 

דברים נוספים שעשויים להקל את מלאכת השחזור קבצים מכונן חיצוני:

  • נתקו מיד את הכונן החיצוני מהמחשב וכבו אותו.
  • הימנעו מהורדת תוכנות שחזור חינמיות / כל פעולת שחזור אחרת.

 

“נמחקו לי עשרות הסכמים עם לקוחות! תוך כמה זמן תוכלו לשחזר אותם?”

אנו פועלים בשקיפות מלאה מול קהל לקוחותינו:

  • עם מסירת הכונן החיצוני ותיאור התקלה על ידכם, נוכל להעריך כמה זמן ייקח לנו לשחזר את המידע.
  • בנוסף, אנו מעניקים לכם גישה למערכת מעקב שחזור, כך שתוכלו לעקוב בזמן אמת אחר קצב ההתקדמות שלנו.
  • שחזור קבצים מכונן קשיח דורש מאיתנו מקסימום שלושה ימי עבודה. במקרים בהם תנאי השחזור מעט מורכבים יותר, סביר כי נצטרך ימי עבודה נוספים – עד עשרה ימים במקסימום.

לפרטים נוספים אודות שחזור מידע וייעוץ ראשוני, אתם מזומנים לפנות אלינו. אנו זמינים לכם 24/7 – 03-6131555