שחזור מידע מאייפון: המיתוסים והאמת

 

עוד הרבה לפני שאתם מוציאים ומקבלים שיחות, האייפון הוא מצלמה. המכשיר החכם של חברת apple, מאפשר לכם לתעד את הרגעים היפים ביותר בחייכם –  בזמינות מלאה, באיכות גבוהה וכמעט ללא מגבלת צילום ומקום במכשיר.

האייפון כידוע הוא לא רק המצלמה, אלא גם “תא האחסון” לתמונות. אולי החשש הגדול ביותר שלכם הוא שכל התוכן שאתם יוצרים (לעתים אף על בסיס יומי), יעלם מתיקיית recents. האם החשש יכול בכלל להתממש? התשובה היא שכן. אז איך תוכלו לשמור על התמונות שלכם ומה עלול לפגוע בסיכויי השחזור? הכול במאמר הבא על שחזור תמונות באייפון.

 

שחזור תמונות באייפון

שחזור תמונות באייפון

 

התמונות לא נמצאות בגלריה? שחזור תמונות באייפון!

הצורך בשירות שחזור תמונות באייפון או שחזור מידע צף בעת שאין לכם נגישות למידע ולתמונות שלכם. ואיך זה מלכתחילה קורה?

  • שדרוג גרסה שכשל – לעתים, במעמד שדרוג גרסה למכשיר, עלולים להיווצר כשלים שונים. התוצאה במקרים מסוימים? המידע במכשיר – נמחק. 
  • טעויות משתמש – לדוגמא: מחיקת תמונות בחוסר תשומת לב (רלוונטי בעיקר כשהילדים הקטנים משחקים במכשיר). 
  • מגע מים – במידה והאייפון הגיע במגע עם כמות משמעותית של מים, סביר מאד כי לא יהיה ניתן להדליקו. במקרה שכזה, יהיה נכון להביא את המכשיר למעבדה במטרה לשחזר את המידע שבתוכו.

 

מה עלול להקשות על הצלחת שחזור תמונות באייפון? בעיקר דבר אחד: דחיית השחזור. ניסיונות שווא לבצע שחזור עצמי והדלקה וכיבוי של המכשיר במשך שעות (ולעתים ימים) – אלו גוזלים זמן יקר. ככל שמתן המענה המקצועי יהיה סמוך לרגע התקלה, כך סיכויי השחזור – עולים. נדגיש כי באייפון שחזור תמונות ו/או וידאו מחוק מסובך מאוד ולרוב לא אפשרי.

 

שחזור תמונות באייפון – קשיים, תקלות וטיפים חשובים

שחזור תמונות באייפון

טיפים חשובים לשמירה על התמונות ב-I phone

שחזור מידע, לרבות שחזור תמונות ממכשיר ה-iphone, הינו סוג של שירות חירום. כלומר, רק לאחר שמוצו כל הניסיונות “הקונבנציונליים”, יושקעו המשאבים הנדרשים בפעולת שחזור מקצועית. אנו מציינים זאת, משום שלתפישתנו עדיפה תמיד “המניעה” על פני “הטיפול”. ומה זה אומר בפועל? שתוכלו לגבש לעצמכם אסטרטגיה יישומית שתכליתה לשמור על המידע שלכם באייפון. ואיך עושים את זה?

  • גיבוי ב-I cloud – להמר על התמונות שלכם, זו אפשרות. עם זאת, אפשרות טובה ואחראית יותר היא לגבות אוטומטית את התמונות באמצעות שירות הגיבוי I cloud. כך, גם אם חלילה המידע ימחק, תוכלו לשחזרו עצמאית.
  • גיבוי חיצוני – פעולה נוספת שעשויה לחסוך מכם צורך בשירות שחזור תמונות באייפון, היא גיבוי המידע בכונן חיצוני. לדוגמא: דיסק און קי. בכל X זמן, העבירו את תוכן הגלריה מהאיפון לדיסק און קי, וכך תיהנו מאקסטרה גיבוי ומקסימום שקט נפשי.
  • הציצו בסל המחזור – בגלריה באייפון ישנה תיקיה שנקראת recently deleted. בכל 40 ימים לערך, התיקייה הזו מתרוקנת וכל התוכן שבה – נמחק. במידה והילדים/אחיינים משחקים לכם בטלפון, הציצו מדי פעם בתיקייה הזו. במידה ותזהו מידע שנמחק בטעות, תוכלו להחזיר אותו לתיקיית התמונות המרכזית.

חשוב לדעת,

ברוב הדגמים החדשים מסוג אייפון או אנדרויד, לא ניתן לשחזר מידע של תמונות או וידאו מחוקים אלא אם הקבצים הללו נשמרו על כרטיס הזיכרון. מידע אחר, למשל ווטסאפ, ניתן לשחזר בחלק מהמקרים.

לפרטים נוספים אודות שחזור תמונות באייפון עם tic tac וייעוץ מקצועי ראשוני, אתם מוזמנים לפנות אלינו כבר עכשיו – 03-6131555