שחזור קבצים שנמחקו

במקרים מסוימים, אתם “מנקים” מרצונכם החופשי קבצים מהמחשב, המכשיר החכם או מכרטיס הזיכרון. הסיבות יכולות להיות חוסר עניין בקבצים, פינוי שטח אחסון וכן הלאה.

ברוב המקרים, אתם שלמים עם החלטתכם לנקות את המכשיר מהמידע, תוך שאתם מודעים לכך שלא תוכלו עוד לעשות בו שימוש.

עם זאת, במקרים מסוימים אתם מתחרטים בדיעבד על שמחקתם קבצים לצמיתות. העברתם תיקיות שלמות לסל המחזור, רוקנתם אותו ואתם משוכנעים שאין דרך חזרה? אתם צודקים. כמעט.

שירות שחזור קבצים שנמחקו לצמיתות של tic tac, משיב אליכם תמונות, סרטונים, מצגות, דו”חות וכל מידע אחר שמחקתם בעבר לצמיתות!

 

שחזור קבצים שנמחקו לצמיתות

 

מחיקה לצמיתות – מה זה אומר?

ישנו הבדל בין מחיקת קבצים ובין מחיקת קבצים לצמיתות. פעולה של מחיקה לא מעידה בהכרח על חוסר נגישות מוחלט למידע, בעוד המחיקה לצמיתות שוללת מכם כל גישה למידע שהיה פעם שלכם. לדוגמא: 

  • מחיקת קבצים – מחיקת תיקיה עם 1000 תמונות מהמחשב, זאת לאחר שגיביתם אותן בענן. כלומר, המידע לא נמחק לגמרי, אלא “שהעברתם אותו דירה”. קראו עוד על: שחזור תמונות שנמחקו מהמחשב.
  • מחיקת קבצים לצמיתות – מחקתם את התיקייה עם 1000 התמונות מהמחשב, זאת מבלי שגיביתן אותן בענן, בדיסק און קי או בכל אמצעי אחר. כלומר, במידה ותתחרטו לא תהיה לכם אפשרות לשלוף את המידע.

 

שחזור קבצים שנמחקו לצמיתות לא צלח? אתם לא משלמים!

השירות שאנו מציעים לכם ב- tic tac הוא שירות שחזור מידע. בהנחה ולא הצלחנו לשחזר את המידע שלכם, הרי שלא ביצענו את עבודתנו. ומדוע אנו מציינים זאת בפניכם?

שחזור קבצים שנמחקו לצמיתות

שחזור קבצים

 

משום שכשאנחנו לא מספקים ללקוח שלנו דאטה, אנחנו לא גובים תשלום.

 

גישת העבודה שלנו היא no date = no money (ברוב המקרים), כך שאינכם יכולים להפסיד, אלא רק להרוויח.

במידה ומחקתם מידע לצמיתות – במודע או בשוגג, אנו ננסה לשחזר אותו ואת התשלום נגבה רק אם נצליח.

 

האם כדאי לשחזר את המידע שנמחק לצמיתות לבד?

אנו מודעים לכך שהאינסטינקט הטבעי הוא לנסות ולהציל לבד את המידע. האם אנו ממליצים לעשות זאת? ברוב המקרים, ניסיונות עצמאיים שלכם לא יזיקו, ובמקרה הטוב אולי אף תצליחו.

עם זאת, חשוב להיות מודעים לכך שניסיונות שחזור עצמאיים עלולים להיות בעיתיים (שאלו את עצמכם אם אתם מוכנים לקחת את הסיכון):

 

  • במקרה והקבצים נמחקו לצמיתות בעקבות כשלים לוגיים, הדבר האחרון שכדאי לעשות הוא לעבוד על המחשב ולעייף אותו. הניסיונות שלכם עלולים ליצור יותר נזק מתועלת, וחבל.
  • ישנו חלון הזדמנויות קריטי שכדאי מאד לנצלו. בזבוז זמן על ניסיונות שחזור זו אפשרות, אך אפשרות טובה יותר היא שחזור קבצים שנמחקו לצמיתות עם חברה מקצועית כמו tic tac.

 

מחקתם או שנמחקו לכם קבצים מכרטיסי הזיכרון, מהמחשב או מהדיסק און קי? אנחנו ב-tic tac מתמחים בשירות של שחזור קבצים שנמחקו לצמיתות.

לפרטים נוספים, התקשרו כעת ונשמח לסייע – 03-6131555