שחזור מידע מדיסק קשיח

המחשב שלכם הוא מכונה חסרת תכלית ללא המידע המאוחסן בו. אתם מתקינים תוכנות הגנה ומגבים את המידע – הכל בכדי להגן על התמונות, הסרטונים, המסמכים וההסכמים.

מה קורה כשאתם פותחים את המחשב ומגלים כי הנגישות שלכם למידע מוגבלת?

אפשרות אחת היא להיכנס לפאניקה, ואפשרות שניה (ומומלצת יותר) היא לפנות אלינו! אנחנו ב”טיק טק” מתחייבים להשקיע את מלוא המשאבים בשחזור המידע שלכם מהדיסק הקשיח, כאשר המטרה היא להגיע ל-100% שחזור.

כשמדברים על שחזור מידע מדיסק קשיח מחיר עולה באופן אורגני. אז האם כמות המידע המשוחזרת משפיעה על המחיר ומדוע לא כדאי להתפשר על חברת שחזור מידע? התשובות, לפניכם:

שחזור דיסק קשיחלמה אתם צריכים בכלל להשקיע בשחזור המידע מהדיסק הקשיח ומהו המחיר?

כשמתעניינים אודות שחזור מידע מדיסק קשיח מחיר השירות יוצר המון פעמים דילמה: האם להשקיע בשחזור או לא? התשובה היא שכן, כדאי בהחלט להשקיע בשחזור מידע.

כל עוד המידע שלכם לא נגיש לכם, אין כל משמעות למחשב (חדש, ממותג וחזק ככל שיהיה).

אמנם לא מדובר על שירות זול, אך כן מדובר על שירות הכרחי!

אנחנו משקיעים משאבים רבים ויקרים בדמות צוות מיומן ומקצועי, ציוד חדיש וגם זמן, הכל בכדי להבטיח שתקבלו תמורה ראויה – את המידע שלכם בחזרה.

הציעו לכם מחיר זול מדי עבור שחזור מידע מדיסק קשיח? חכו רגע

התרחיש האידיאלי בעבורכם הוא לצרוך שירותים מעולים במחירים כמה שיותר נמוכים. הבעיה היא שלעתים מחירים זולים ומפתים המוצעים לכם בעבור שחזור מידע, באים על חשבון הדבר המשמעותי לכם ביותר – מקצועיות. שימו לב כי ישנו הבדל גדול בין מחיר זול למחיר הוגן.

המחירים הזולים (אלו שגורמים לכם לתהות איך ייתכן שזהו המחיר), מעידים כמעט תמיד על חוסר מקצועיות וניסיון, זמני עבודה ארוכים ואחוזי הצלחה לא ממש גבוהים.

“בסך הכל נמחקה לי תיקייה עם 50 הסכמים של לקוחות. כמה זה יעלה לי?”

שחזור מידע מדיסק קשיח מחיר אינו מושפע מכמות המידע שיש לשחזר. רבים סבורים כי התמחור מתבצע בהתאם לכמות המידע, אך זו טעות. לא משנה אם נמחקה לכם תמונה אחת, תיקייה עם 20 שירים או כל המידע שאוחסן בדיסק הקשיח.

העבודה שלנו מתומחרת על בסיס דבר אחד – המשאבים שאנחנו משקיעים.

כוח האדם, הציוד והזמן מושקעים בכל מקרה עם כל עבודת שחזור, כך שאין משמעות לכמות הקבצים. 

לא הצלחנו לשחזר? אתם לא צריכים לשלם!

אין עוד דבר שמספק אותנו יותר מאשר לראות את ההקלה הניכרת על פני הלקוחות שלנו כשאנו מודיעים: “הצלחנו לשחזר לכם את המידע!”.

97% הצלחה מכלל הפרויקטים שלקחנו על עצמנו, יכולים להעיד על ההתמסרות וההשקעה שלנו בכל עבודת שחזור.

קרה ולא הצלחנו לשחזר לכם את המידע? לא תידרשו לשלם לנו (ברוב המקרים). לפרטים נוספים, אתם מוזמנים לפנות אלינו – 03-6131555