שחזור מידע מדיסק קשיח

אם הגעתם עד לכאן, אנו מרשים לעצמנו לנחש כי אתם זקוקים לשירות מסוג שחזור מידע מדיסק קשיח או התקן אחסון נשלף. הצורך בשירותים מסוג זה צף בעת שנדרשת עזרה חיצונית-מקצועית, שתכליתה לשקם מידע שאבד/נמחק/נגנב או נפגע.

 

אנחנו לא צריכים לספר לכם שסיטואציה בה הנגישות שלכם למידע מוגבלת, נוטה להיות מלחיצה. בדיוק בגלל זה אנו מבקשים להרגיע אתכם כי אתם בידיים טובות! אנחנו ב-tic tac מתמחים בשחזור מידע הנובע מטעויות משתמש, תקלות פיסיות ותקלות לוגיות. רגע לפני שאתם מדברים על המידע שאבד בלשון עבר, אפשר לנו להביא לידי ביטוי את הידע, הניסיון והמחויבות שלנו כלפיכם – 97% הצלחה המתורגמים ל-90,000 תיקי שחזור שצלחו, מדברים בעד עצמם!

 

שחזור מידע מדיסק קשיח

מקרה השחזור מתואר “קיצוני”? השקיעו בכל זאת בניסיון שחזור!

אתם בטח מתארים לעצמכם כי עם 90 אלף פרויקטים שהוכתרו כהצלחה, ראינו לא מעט. ולמה אנחנו מתכוונים? ישנם משתמשים שבוחרים מראש לוותר על ניסיונות השחזור, זאת מאחר והמקרה שלהם מרגיש להם “קיצוני”. אנחנו מדברים כמובן על דיסק קשיח שנרטב, התקני אחסון שנשרפו וכיוצא בזה. עם פנייתכם אלינו, אתם יכולים רק להרוויח! מדוע? משום שאנו עובדים ברוב המקרים בשיטת no date = no money!

 

“אתם שומרים את המידע המשוחזר במעבדה? אני חושש לפרטיותי…”

יש רק דבר אחד שחשוב לנו יותר מלשחזר לכם בהצלחה את המידע: הפרטיות שלכם! תוכן המידע שלכם אינו ענייננו בשום שלב, כאשר כל משאבינו מושקעים בשחזור מידע איכותי ונרחב ככל הניתן. שחזור מידע מדיסק קשיח או התקן אחסון נשלף, דורש מאיתנו עבודה מאומצת של בין 2-10 ימים ברוב המקרים. מסיבה זו, אנו בוחרים לגבות את המידע שלכם במעבדה שלנו לשבוע בלבד, לאחריו הוא יושמד. המידע – שלכם, האחריות המקצועית – שלנו.

 

שחזור מידע מדיסק קשיח

“הדיסק און קי שלי התעקם! מה עליי לעשות?”

אחד היתרונות הבולטים של הדיסק און קי (מלבד היותו פתרון אחסון נשלף), הוא גודלו המזערי. משקלו נמוך וגודלו הפיסי קטן, כך שניתן גם לאחסנו בכיס או בתוך הארנק. עם זאת, לא ניתן להתעלם מהחיסרון הטמון בתכונות אלו: הוא חשוף לזעזועים שונים שעלולים לפגוע בצורתו התקינה. החשש העיקרי? כשהתקן האחסון הנשלף נפגע, המידע שלכם בסכנה. 

 

במידה והדיסק און קי שלכם אכן התעקם (לרוב, מדובר על חיבור ה-USB), אנו ממליצים בחום שלא לנסות ולהכניסו למחשב. ההתעסקות הזו עלולה לפגוע במבנהו עוד יותר, כאשר כל נזק – גם זה שנראה לכם קטן ,עלול לפגוע במאמצי השחזור שלנו. 

 

לא במקרה אנו זמינים עבורכם 24/7, שכן אנו מכירים בכך שישנם אירועים/תקלות הדורשים במענה מקצועי מידי. אתם מוזמנים להגיע אלינו למעבדה (בשעות הפעילות), לתאם איתנו איסוף מביתכם/מקום העבודה או לפנות אלינו טלפונית. לפרטים אודות שחזור מידע מדיסק קשיח או התקן אחסון נשלף, התקשרו – 03-613-1555