שחזור מידע לאחר פירמוט

מטרת תהליך הפירמוט היא להשיב את המחשב לנקודת ההתחלה שלו. ובתיאור פשוט יותר? “לנקות” אותו מכל המידע המאוחסן בו. אנחנו משערים כי כעת אתם מרימים גבה ותוהים לעצמכם: “למה שארצה להסיר את המידע היקר שלי מהמחשב?”, ובצדק. 

 

בגדול, כל עוד המחשב בשימושכם ואתם מרוצים מהערך שהוא מספק לכם, פירמוט אינו רלוונטי לכם. ומתי כאן עולה הצורך בפירמוט? הנה כמה דוגמאות:

  • עובד שמקבל מחשב ממקום העבודה, ומחליט להעביר את מחשבו האישי לילדו
  • אדם שמעוניין לרכוש מחשב חדש, אך קודם לכן למכור את המחשב הנוכחי שלו
  • כשמהירות העבודה של המחשב איטית, ורוצים לשפר אותה באמצעות פירמוט

 

פעולת הפירמוט נחשבת שכיחה ופשוטה למדי ליישום, אך טעות קטנה בדרך עלולה לעלות לכם ביוקר – במידע שלכם. אז מה עליכם לעשות בעת שאתם מבינים לאחר הפירמוט שהגישה למידע מוגבלת, ואיזו פעולה הכרחית לביצוע לפני שמפרמטים את המחשב? 

 

שחזור מידע לאחר פירמוט

מדוע אנשים צריכים שחזור מידע לאחר פירמוט?

לפני שאתם מוכרים את המחשב, מעבירים אותו לילד או מפרטים אותו בתקווה שתפקודו ישתפר, עליכם לגבות את המידע שלכם. כאמור, פעולת הפירמוט מחזירה את המחשב ליום בו רכשתם אותו, כשלא היה עליו אף לא קובץ אחד. מכאן, שישנה חשיבות אדירה לגיבוי מקצועי ויסודי של המידע שלכם – מדו”חות האקסל ועד התמונות. 

 

הבעיה היא שלעתים אנשים עושים גיבוי ללא סיוע מקצועי (“לגבות זה שתי שניות, מה כבר יכול לקרות?”), מה שגורם להם בסופו של דבר להתחרט על כך. לאחר שהמחשב פורמט, הם מגלים כי הגיבוי לא באמת בוצע / בוצע באופן חלקי. טיפ מאיתנו: אל תגבו את המידע שלכם לבד וגם אל תנסו לשחזר אותו לבד. תמיכה מקצועית תעניק לכם ראש שקט עם הידיעה כי המידע שלכם מגובה ומוגן.

 

“אני לא מוצא את המידע שלי לאחר הפירמוט! מה לעשות?”

הנגישות שלכם למידע מוגבלת? אל תבזבזו זמן והגיעו מיד אל המעבדה! שחזור מידע לאחר פירמוט הינו שירות שהביקוש לו גבוה, וזה לא ממש מפתיע. הבחירה לבצע פירמוט וגיבוי לבד, טומנת בתוכה סיכונים גדולים שלעתים מתממשים. אז על מה אנחנו ממליצים לכם?

  • הגיעו כמה שיותר מהר למעבדה עם המחשב שלכם! לא יכולים להגיע אלינו? אנחנו נגיע אליכם!
  • הימנעו משחזורים עצמאיים עם תוכנות חינמיות
  • ככל שתתעסקו פחות במחשב, כך סיכויי הצלחת השחזור – עולים

 

אז נכון, הרגע בו אתם מגלים כי הגיבוי שלכם לא צלח רחוק מלהיות אידיאלי. עם זאת, אנחנו ב-tic tac מומחים במתן שירות מסוג שחזור מידע לאחר פירמוט. אנו לא גובים תשלום על מאמצי השחזור, אלא אך ורק על הצלחה – No data = no money (ברוב המקרים). רגע לפני שאתם מרימים ידיים ומספידים את המידע שאבד, התקשרו אלינו ונשמח לסייע – 03-613-1555