מבלי להכיר אתכם באופן אישי, סביר כי בגלריית הסרטונים שבמכשיר האנדרואיד שלכם, יהיה ניתן למצוא שלל סרטונים מהמון אירועים מרגשים בחייכם: החתונה של הבת, הגיוס של הבן, סיום תואר, ימי הולדת וימי נישואין, טיולים בחו”ל והרשימה עוד ארוכה.

המכשיר החכם שלכם לא במקרה מתואר כ”חכם” – הוא מאפשר לכם לתעד שלל רגעים יפים וכך לשוב ולצפות בהם ללא הגבלה. 

מרבית המשתמשים נותנים אמון מלא במכשיר האנדרואיד שלהם, כך שהם לא מרגישים כל צורך לגבות את התוכן שהם מייצרים (במקרה הזה – סרטוני הוידאו). מה קורה כשהמכשיר לפתע נכבה ולא נדלק עוד או כשהאחיין או הנכד משחקים לכם בטלפון ומוחקים בו תיקיות שלמות? בשביל זה יש את “טיק טק”! 

נמחקו לכם סרטונים יקרים לליבכם מהמכשיר שלכם? אנחנו מומחים בשחזור מידע, לרבות שחזור סרטונים שנמחקו מהאנדרואיד, בעיקר מכרטיסי זכרון אם נמצאים בתוך המכשיר. אנו מתגאים בנתון מרשים של מעל ל-97% הצלחה בכלל המקרים לשחזור מידע, והשירות שלנו מבוסס על עיקרון “לא שחזרנו, לא שילמת”! (ברוב המקרים).

שחזור סרטונים שנמחקו אנדרואיד – כל המידע!

שחזור סרטונים שנמחקו אנדרואיד
מדוע חשוב למשתמשים להשקיע כסף ולשחזר את הסרטונים שנמחקו?

כל מידע השמור בכשיר חכם, בעל משמעות וערך עבור המשתמש. לדוגמא:

  • סרטונים של הרצאות מרצים באוניברסיטה
  • צילום סרטוני תדמית שאמורים לקדם את העסק
  • תיעוד של מקומות בחו”ל שנועד לשיתוף תוכן ברשתות החברתיות
  • צילום ראיונות במסגרת עבודה עיתונאית
  • סרטוני מתכונים של שפים / בלוגרי אוכל ועוד…


“מחקתי סרטונים והתחרטתי. יהיה ניתן לשחזר אותם?”

בהחלט, שחזור סרטונים שנמחקו מאנדרואיד זה אפשרי, אבל ברוב המקרים רק מתוך כרטיס הזכרון שבמכשיר. למעשה, מדובר על תרחיש מאד נפוץ. כך לדוגמא, אנשים מעבירים את תכולת הסמרטפון שלהם למחשב הנייח, ולאחר מכן מוחקים את התוכן, לרבות הסרטונים, מהמכשיר הנייד שלהם בכדי לפנות בו מקום. הבעיה היא שהמון פעמים המחיקה מתבצעת לפני שבודקים כי העברת התוכן למחשב הנייח אכן בוצעה בהצלחה. זהו מקרה קלאסי המצדיק שחזור מידע ואנחנו שמחים להרגיע: גם במידה ומחיקת הסרטונים בוצעה באופן מכוון, יהיה ניתן לשחזר אותם. 


“הסרטונים שאתם משחזרים בעבורי יישארו במחשביכם?”

לא אחת אנו נשאלים האם המידע שאנו משחזרים, נשאר לאחר השחזור במחשבי המעבדה. אנו משקיעים משאבים רבים בשחזור המידע – הכל בכדי להשיב אליכם את המידע היקר שנמחק לכם. ולכן, במשך 7 ימים, אנו מגבים את העבודה שלנו ואת המידע שלכם במחשבים שלנו. המידע שלכם (שיכול להיות סרטון אחד או 50 סרטונים), ימחק כעבור שבוע. 


“הנכד מחק לי רק 3 סרטונים מהגלקסי. כמה יעלה לי השחזור?”

שחזור מידע, לרבות שחזור סרטונים שנמחקו מהאנדרואיד, מצריך מאיתנו להשקיע משאבים – זמן וכוח אדם. עלות שחזור קבצים מאנדרואיד אינה מתומחרת בהתאם לכמות המידע שאנו משחזרים, כך שאין כל משמעות למספר הסרטונים שנמחקו. כלומר, אנחנו לא מתמחרים את השירות פר-סרטון ששוחזר, אלא שהצעת המחיר שתקבלו מאיתנו מבוססת על מחיר פיקס לכל העבודה. 

לפרטים נוספים אודות שחזור סרטונים שנמחקו אנדרואיד עם “טיק טק”, התקשרו – 03-6131555