האם ניתן לבצע שחזור תמונות שנמחקו מהפלאפון?

כבר שנים שאתם מתעדים את הרגעים היפים בחייכם באמצעות המכשיר החכם שלכם – הסמארטפון. אתם נותנים במכשיר החכם אמון מלא, כך שלא תמיד אתם דואגים לגבות את התוכן שאתם מייצרים. אולי התיקייה המשמעותית ביותר במכשיר שלכם היא הגלריה – בה מאוחסנות התמונות. סלפיז עם חברים, תמונות של הוריכם וילדיכם, רגעים יפים מהחופשה הרומנטית ואולי גם מהחתונה שלכם – כולם נמצאים בתוך הפלאפון שלכם. 

המכשירים אולי “חכמים”, אך הם אינם חסינים מפני טעויות משתמש תמימות, תקלות טכניות או חלילה וירוסים. נמחקו לכם עשרות או מאות קבצים? תיקיית הגלריה כולה התרוקנה? אנחנו ב”טיק טק” מזמינים אתכם להגיע אל המעבדה שלנו לטובת שחזור תמונות שנמחקו מהפלאפון. האם ניתן לשחזר תמונות? כן! מהם אחוזי ההצלחה שלנו? 97%! 

 

שחזור תמונות שנמחקו מהפלאפוןבתמונות אתם מחייכים. וכעת? לחוצים וטרודים

גלריית התמונות שלכם בפלאפון מאפשרת לכם לחוות שוב את הרגעים היפים מחייכם. כעת, כשהתמונות היקרות לליבכם נמחקו, אתם מוצאים עצמכם טרודים, מתוסכלים ובעיקר לא מבינים איך זה קרה. אז איך התמונות נעלמות להן “כך פתאום” מהפלאפון שלכם?

  • טעות משתמש תמימה – העברת התוכן מהגלריה אל תיקיית Delete בפלאפון. בחוסר תשומת לב, מוחקים גם את התיקייה הזו וכך לא נשאר כל זכר לתמונות במכשיר.
  • העברת תוכן הפלאפון למחשב ומחיקת התוכן מהפלאפון. במקרה זה מה שקורה הוא שהעברת התוכן למחשב נכשלת, אך בזמן הזה הספקתם למחוק את התוכן מהפלאפון. 
  • תקיפה של וירוס כופר שמונע מכם את הגישה למידע שלכם, לרבות התמונות המאוחסנות במכשיר החכם שלכם.

 

“המכשיר שלי מכיל בתוכו מידע רגיש! המעבדה שלכם מאובטחת?”

המכשירים החכמים – הפלאפונים, הם המון פעמים מכשירי עבודה. לא אחת, מגיעים אלינו אנשים עם מכשיריהם בבקשה שנשחזר להם את התמונות שנמחקו להם. עם זאת, הם חוששים מאד להפקיד את המכשיר שלהם מאחר ויש בו מידע מסווג. חשוב לנו להדגיש ולהתחייב בפניכם: המעבדה שלנו מאובטחת – גם פיסית וגם מבחינה מערכתית-לוגית. במעבדה ישנה שמירה קפדנית ומחמירה – 24/7!

כמו כן, נציין כי המידע שאנו משחזרים נשמר במחשבים שלנו רק למשך שבוע. לאחר מכן, המידע נמחק בצורה בלתי הפיכה – כך שאתם היחידים עם נגישות למידע ששוחזר. במקרה הזה – התמונות. 

 

“כמה זמן ייקח לכם לשחזר 15,000 תמונות?”

אנו עושים כל שאנו יכולים בכדי לשחזר את המידע תוך 3 ימים. על כל פנים, תוכלו להתעדכן בזמן אמת בקצב התקדמות השחזור באמצעות מערכת המעקב. חשוב לנו להדגיש כי לעתים נדרשים לנו ימי עבודה נוספים – עד 10 ימים במקסימום. 

 

“כמה יעלה לי לשחזר תמונות שנמחקו מהפלאפון?”

עם מסירת המכשיר שלכם במעבדה ותיאור התקלה, ניתן לכם הצעת מחיר בעבור העבודה שלנו. כל פרויקט שחזור מקבל את מלוא תשומת הלב ממומחי השחזור שלנו. שחזור המידע אמנם אינו זול, אך התמורה שאתם מקבלים – אין לה מחיר. לפרטים נוספים אודות שחזור תמונות שנמחקו מהפלאפון, התקשרו – 03-6131555.

 

אולי יעניין אתכם לקרוא גם על – תוכנה לשחזור תמונות