שחזור קבצים שנמחקו מהמחשב אפשרי בכל מצב?

לא נגזים אם נאמר כי אין עוד מישהו שאתם מחוברים אליו יותר וסומכים עליו יותר מהמחשב האישי שלכם. למרות מערכת היחסים ההרמונית שביניכם, יתכנו מקרים (כמו בכל מערכת יחסים בריאה) בהם תחושו אכזבה, כעס, תסכול ואולי גם חוסר אונים. מקרה שכזה? כשהנגישות למידע האישי המאוחסן על גבי המחשב, תוגבל.  

ומה עושים אז? פונים אל מעבדת שחזור המידע TIC TAC, המציעה שירות שחזור קבצים שנמחקו / נעלמו מהמחשב. והאם השחזור אפשרי בכל מצב? יש לנו תשובה בשבילכם. 

 

שחזור קבצים שנמחקו מהמחשב

שחזור מידע מתוך מחשב: אפשרי בכל מצב?

בכדי להשיב על השאלה אנחנו צריכים לדעת דבר אחד עיקרי: מהי הסיבה שבגללה אתם זקוקים לשחזור מידע. כלומר, מה הוביל לכך שהנגישות למידע האישי שלכם הוגבלה. בגדול, ישנן כמה סיבות עיקריות:

  • מחיקה ידנית – ישנם המון קבצים שאתם מוחקים ידנית ובאופן מודע לחלוטין. לצד הקבצים שאתם שלמים עם מחיקתם, ישנם כאלו שאתם מבינים בדיעבד שהסרתם מהמחשב הייתה טעות.
  • “טעות משתמש” – קבצים נמחקים מהמחשב גם בתום. כלומר, מבלי שבאמת הייתה כוונה למחוק אותם. דוגמא לכך: מחקתם במודע תיקיה שלא היה לכם כל עניין בקבציה, אך דקה קודם העברתם אליה בטעות קובץ שלא הייתה לכם כל כוונה למחוק.
  • התקפת סייבר – דבר נוסף שיוצר את הצורך בשירות שחזור מידע הוא תקיפות סייבר. במהלך תקיפות אלו (שמכוונת גם למשתמשים פרטיים), עלולים להימחק קבצים רבים ולעתים גם לגרום לקריסתם המוחלטת של המחשבים.
  • מחשב ישן – לעתים, הנגישות למידע מוגבלת לא בעקבות פעולה שבוצעה במודע או בתום, אלא מאחר שהמחשב פשוט התעייף. מחשבים ישנים (בעיקר כאלו שאינם מתוחזקים) עלולים לקרוס בבת אחת וללא סימנים מקדימים, וכך למנוע מכם גישה למידע המאוחסן על גביהם. 

 

טוב לדעת: אנחנו ב-TIC TAC יודעים לתת מענה בדמות שחזור קבצים שנמחקו מהמחשב, עבור כל אחת מהסיבות שציינו בפניכם. בנוסף, גם אם המחשב הנייח / נייד עלה באש או נרטב מכמות גדולה של מים, ישנו סיכוי גבוה כי נצליח לשחזר מתוכו את המידע. במידה ולא הצלחנו לשחזר את המידע ייתכן כי לא נגבה תשלום מאחר ואנו דוגלים בעיקרון – No data = no money (ברוב המקרים).

 

איך ממקסמים את סיכויי הצלחת השחזור?

הפעולות שתעשו או לא תעשו עד שתגיעו עם המחשב למעבדה, ישפיעו על סיכויי הצלחת השחזור. מכאן, שאנו ממליצים להיצמד להוראות הבאות:

  • במידה שהמחשב מחובר לחשמל, נתקו אותו
  • הקדים את התקלה רצף של פעולות חשודות (לדוגמא: פתיחת מייל מפוקפק והורדת תוכנה מסוימת)? שתפו אותנו במידע הזה 
  • צרו איתנו קשר באופן מידי, ואל תבזבזו זמן על ניסיונות “החייאת מידע”. באירועי חירום, כמו באירועי חירום, מהירות התגובה – קריטית

 

אחוזי ההצלחה שלנו – 97%, מדברים בעד עצמם ומשיבים על השאלה “האם שחזור מידע אפשרי בכל מצב?”, בצורה מתומצתת ועניינית. זקוקים לשירות מסוג שחזור קבצים שנמחקו מהמחשב? פנו אלינו כעת ונשמח לסייע – 03-613-1555