ניתן לבצע שחזור דיסק קשיח שנפגע פיזית?

בגופכם פועם לב שמעניק לכם חיים. ובמחשב האישי שלכם? מותקן הדיסק הקשיח, שבלעדיו המחשב הוא מכונה חסרת תכלית. ההקדמה הזו אולי נשמעת “דרמטית” למדי, אך מדי פעם פונים אלינו משתמשים שהלב הפועם של המחשב שלהם – הדיסק הקשיח, חדל “לפעום”. ואיך זה קורה? בין היתר, בעת שהוא נפגע פיזית. להזכירכם, על הארד דיסק שמור כל המידע שלכם, כך שפגיעה בו מעמידה בסימן שאלה את הנגישות אליו.

 

ב-TIC TAC אנחנו מתמחים בשירות שחזור דיסק קשיח, גם במקרים בהם הוא נפגע באופן שמשבית אותו (או לפחות כך נראה). בעוד אנחנו לוקחים אחריות על פרויקט השחזור בכללותו, האחריות שלכם היא להימנע ככל הניתן מביצוע “ניסיונות שיקום” ומדחיית ההגעה למעבדה.

 

ניתן לבצע שחזור דיסק קשיח שנפגע פיזית?איך hard disk יכול בכלל להיפגע פיסית?

יתכן שחלקכם תוהים לעצמם כעת: “הדיסק הקשיח הוא רכיב פנימי בתוך המחשב. איך הוא יכול בכלל להיפגע פיזית?”. בגדול, מאחר שהדיסק הקשיח אכן נמצא בתוך המחשב, קשה יחסית לפגוע בו. עם זאת, חשוב לזכור שני דברים:

  • בעת שהמחשב הנייח/נייד נפגע פיסית באופן משמעותי (נפילה מגובה למשל), הרי שהדיסק הקשיח עלול להינזק גם הוא
  • ישנם דיסקים קשיחים חיצוניים, מה שהופך אותם “פגיעים” הרבה יותר
  • ב-TIC TAC אנו נותנים מענה של שירות שחזור דיסק קשיח – לחיצוניים והפנימיים 

 

מהן “התאונות” הנפוצות הגורמות לפגיעה בדיסקים הקשיחים? 

  • חדירת מים לתוך הדיסק החיצוני/הפנימי 
  • דיסק קשיח חיצוני שנפל מגובה 
  • הובלת מחשב שלא נעטף בניירות וניילונים ונפגע במהלך הנסיעה 
  • חשיפה ישירה וממושכת של הדיסק הקשיח לשמש לוהטת
  • התלקחות הדיסק הקשיח בתוך המחשב 

 

טוב לדעת: אנחנו נותנים מענה 24/7! במקרה בו הדיסק הקשיח נפגע, פנו אלינו מיד וננחה אתכם איך לפעול. לא יכולים להגיע למעבדה? יגיע עד אליכם שליח לאיסוף הדיסק! 

 

הדיסק הקשיח צלל לבריכה? שירות שחזור דיסק קשיח עשוי להציל את המידע!

למרות שהסבירות כי הדיסק הקשיח יצלול לבריכה אינה גבוהה, בחרנו להציג את הדוגמא הקיצונית הזו. מדוע? משום שתנאי השירות שלנו ב-TIC TAC לא באמת משאירים לכם מקום להתלבט אם להגיע למעבדה או לא. מודל התשלום לפיו אנו עובדים נדיר, ונדיר עוד יותר בנוף הישראלי: לא שוחזר מידע? לא שילמת! ובמילים פשוטות: את התשלום אנו גובים על הצלחה בלבד (ברוב המקרים), כאשר הפרשנות להצלחה היא מידע ששוחזר. ולכן, גם אם הדיסק הקשיח נפגע בצורה אגרסיבית, עם הגעתכם למעבדה שלנו אתם יכולים רק להרוויח. No data = no money! 

 

המהירות, הנפח, המידה או מערכת ההפעלה – כל אלו לא רלוונטיים, שכן אנו מטפלים בכל סוגי הדיסקים הקשיחים! השירות שלנו? TIC TAC!  למידע נוסף אודות שחזור דיסק קשיח הנובע מטעויות משתמש/פגיעות פיזיות, התקשרו כעת ונשמח לייעץ באשר לדרך הפעולה הנכונה והאחראית – 03-6131555