פעולות שחזור שאתם צריכים להכיר

רגע לפני שלחצתם על הקישור, לבטח חשבתם שיפתח בפניכם מסמך ארוך עם עשרות דגשים, סעיפים ונקודות.

 

בפועל, אנחנו ב-TIC TAC מאמינים שתהליך שחזור מידע איכותי ומוצלח, מותנה אך ורק ב-4 דגשים. זה הכל. אז שניגש ישר לעניין? 

 

זקוקים בדחיפות לשירות שחזור מידע? הדגשים האלו בשבילכם

 

הקפה נשפך על הלפטופ ומאז הוא לא נדלק? הדיסק און קי לא מגיב לאחר שבטעות דרכתם עליו? הפסקת חשמל פתאומית השביתה את הסמרטפון שהיה בטעינה?

 

אתם צריכים שירות שחזור, אך גם להכיר את הדגשים הבאים: 

  • בשום אופן אל תנסו את זה בבית – מכירים את האייטמים האלו בתוכניות הבידור שמזהירים בהם: “רק אל תנסו את זה בבית!”?. אז ככה גם עם שחזור מידע. בשונה מפעלולים שעלולים לסכן את חייכם, התעסקות עם הלפטופ, הסמרטפון או הדיסק הקשיח, עלולה לסכן את המידע שלכם. הדגש הראשון שלנו אם כן: אל תנסו לשחזר עצמאית ועל פי אינטואיציה, ובטח שלא באמצעות תוכנות, אפליקציות או כלים שעלולים להתגלות בדיעבד כמפוקפקים. 
  • מעבדה עם ניסיון וקבלות – עובדה: לא כל מי שמציע שירות של שחזור מידע, יכול לספק לכם את השירות והתוצאות להם אתם מצפים. תזכורת: אנחנו מדברים על המידע שלכם, כך שאין מקום לפשרות ובטח שלא לטעויות. הפקידו את המדיה אך ורק במעבדה מנוסה עם מוניטין חיובי. ב-TIC TAC למשל אנו משחזרים מידע משנת 1995 (כן, עוד מהמילניום הקודם), ואחוזי ההצלחה שלנו הם הקבלה שאתם צריכים: 97% הצלחה.
  • לילות כימים בכדי לשחזר – שעות הפעילות של מעבדת השחזור הן דגש נוסף וקריטי. ולמה ששעות הפעילות בכלל יעניינו אתכם? שימו לב: תקלה טכנית או טעות משתמש, יכולות להתרחש בכל שניה ביום: ב-05:20 בבוקר וגם ב-03:45 בלילה. מבינים לאן אנחנו חותרים? מעבדה המציעה שירות שחזור למידע חייבת (!) לעבוד גם במתכונת חירום ולספק מענה 24/7.

שחזור מידע: כל הדגשים החשוביםויש רק עוד דגש אחד שנוגע לכיס שלכם…

 

את המדריך הקצרצר הזה אנחנו רוצים לחתום במשהו שבוודאות מעניין אתכם: עלויות. במידה שאתם רוצים לקבל הצעת מחיר, פנו אלינו ונשמח להעריך עבורכם את העלות הצפויה.

 

בשלב זה, אנחנו רוצים לשתף אתכם בדגש נוסף הקשור לשחזור מוצלח: מודל התמחור שלנו – NO DATA = NO MONEY. (ברוב המוחלט של המקרים) , ומה הקשר בין שיטת התמחור להצלחת השחזור? 

 

  • התמחור בשיטה זו אומר דבר פשוט: אתם תשלמו לנו על העבודה רק במידה שנצליח לשחזר (ברוב המקרים)
  • כלומר, המוטיבציה שלנו להצליח לשחזר עבורכם, גבוהה מאד (מבלי שנצליח, לא נקבל תשלום)
  • מכאן, שנשקיע את כל המשאבים העומדים לרשותנו בכדי לשחזר עבורכם 
  • עובדה: נכון לדצמבר 2022, שחזרנו יותר מ-99,000 מדיות = 97% הצלחה!

 

לפני שאתם מגיעים למעבדה אתם רוצים לדבר עם מומחה? המומחה רוצה לדבר אתכם!

 

בכל שאלה בנושא שחזור מידע ובכל שעה ביום, אל תהססו לפנות אלינו בטלפון שמספרו – 03-6131555