איך תוכלו לדעת שיש לכם תקלה בהארד דיסק?

אם הייתם צריכים לסחוב על גבכם את כל נתוני המחשב והתוכן שאתם מייצרים, סביר והיה לכם מאד כבד. לשמחתכם, יש מי שעושה זאת בשבילכם: הדיסק הקשיח, או בשמו הנפוץ יותר – hard disk. על הדיסק הקשיח נשמרים כל נתוני המחשב – מדו”חות האקסל לניהול כלכלת המשפחה ועד התמונות שצילמתם בחופשה בשנה שעברה. 

 

בעולם אוטופי, הדיסק הקשיח במחשב היה חסין מכל תקלה. ובמציאות? הסבירות לתקלות שונות בהארד דיסק, קיימת. אנו מאחלים לכם שלא תצטרכו להתמודד עם תקלה בהארד דיסק, אך גם שמחים להציג בפניכם מספר תקלות שכיחות שראוי לטפל בהן במהירות האפשרית. 

 

 

נעים להכיר? התקלות הנפוצות בדיסק הקשיח

אולי לא נעים להכיר אותן, אך חשוב להכיר אותן! במידה ואתם מזהים את אחת התקלות הבאות, דעו כי סביר וישנה תקלה בהארד דיסק. חשוב להדגיש: אירוע קצר וחד פעמי אינו מגדיר תקלה, אלא שתקלה בהכרח תהיה מצב מתמשך שמלווה אתכם בכל שימוש במחשב. התקלות הנפוצות:

  • איך תוכלו לדעת שיש לכם תקלה בהארד דיסק?הדיסק הקשיח חם עד לוהט בזמן שהמחשב עובד
  • הדיסק הקשיח רועש מאד 
  • העבודה על המחשב מאד איטית 
  • ישנם קבצים שלא נפתחים
  • במקרים “אקוטיים”: עלול להיעלם מידע מהמחשב

 

חשוב לדעת: התעלמות מהתקלות בדיסק הקשיח לא תפתור אותן. דחיית הטיפול בהן – בהכרח תחריף אותן! כל עוד אתם מזהים תקלה בהארד דיסק, פעלו במהירות האפשרית בכדי לתקנה. 

 

מדוע חשוב שתדעו לזהות תקלה בהארד דיסק?

כאמור, על הדיסק הקשיח במחשב נשמרים הנתונים שלכם. החשש העיקרי הוא שתקלה בו, תשלול מכם את הגישה למידע. במקרה שכזה, יהיה עליכם גם לתקן את הדיסק הקשיח וגם לבצע שחזור קבצים ומידע. אין בכוונתנו להבהיל אתכם או לעטוף את חוויית השימוש שלכם בחשש תמידי. מטרתנו היא אך ורק לשקף בפניכם את התקלות השכיחות, כך שבמידה ותבחינו בהן תוכלו לטפל בהן במהירות האפשרית. ערנות גבוהה המובילה לטיפול מהיר בתקלות, היא המפתח למזעור נזקים ולשמירה על המידע היקר לכם.

 

“נמחקו לי קבצים מהדיסק הקשיח! כדאי לי להשקיע כסף בניסיון שחזור?”

זו שאלה חשובה ואנחנו שמחים להשיב עליה. ראשית, נדגיש ונציין כי אנו מחזיקים בנתון של 97% הצלחה. המשמעות היא שהסבירות שנצליח לשחזר לכם את המידע, חרף התקלות בדיסק הקשיח שלכם, גבוהה מאד. כמו כן, נגבה תשלום על מאמצי השחזור שלנו רק במידה והצלחנו לשחזר לכם את המידע. ובמילים פשוטות יותר? no data = no money!  כלומר, אתם רק יכולים להרוויח, ובמידה ולא הצלחנו להשיב אליכם את המידע, לא תידרשו לשלם (ברוב המקרים).

 

אנו משקיעים את מיטב המשאבים בניסיונות השחזור, כאשר התהליך אורך כשלושה ימים בממוצע. במידה והנגישות שלכם למידע מוגבלת כעת בעקבות תקלה בדיסק הקשיח שלא טופלה, פנו אלינו ונשמח לסייע עם שירות שחזור דיסק קשיח – 03-6131555