איך מתמודדים עם וירוס בטלפון?

הווירוס המדובר ביותר בימים אלו הוא כמובן וירוס הקורונה. לצערכם, בימים אלו ישנם עוד נגיפים נוספים שמאיימים להדביק אתכם. ואם לדייק – את הטלפון שלכם.

נאחל לכם שלא תדעו מוירוס כופר, אך גם ניידע אתכם שבמידה והטלפון נדבק בווירוס – יש מה לעשות. 

מכשירים חכמים שנדבקים בוירוס, נחסמים בצורה חלקית או מלאה, כך שהגישה של המשתמש למידע שלו הופכת מגובלת. ואיך הכופר נכנס לתמונה? התוקפים שמקווים לפגוע במכשירים שלכם, רוצים מכם דבר אחד – את הכסף שלכם.

הדרך שלהם לסחוט מכם כסף היא באמצעות הפחדה ופגיעה בבטן הרכה שלכם – המידע האישי והפרטי השייך לכם.

אז איך מתמודדים עם וירוס בטלפון ואיך המכשירים נדבקים בווירוסים כאלו? כל מה שאתם צריכים לדעת, לפניכם:

איך מתמודדים עם וירוס בטלפון?
וירוס בטלפון – איך המכשירים נדבקים בווירוס?

המכשיר שלכם לא רק מוציא ומקבל שיחות, ואפילו אפשר לנחש כי הפונקציה של “טלפון”, היא זו שבה אתם הכי פחות משתמשים. המכשירים החכמים מחברים אתכם לכל נקודה בארץ ובעולם ובכל נקודת זמן הודות לחיבור לאינטרנט.

אתם מאזינים למוסיקה, צופים בסרטונים, מנהלים שיחות עבודה ועושים קניות באמצעות המכשיר החכם שלכם.

לעתים, מבלי שאתם שמים לב, אתם נכנסים אל אתרים זדוניים, מחליפים מידע עם משתמשים שאינם תמימים וכך אתם הופכים לקורבן רשת.

הדוגמא הקלאסית: קיבלתם מייל שמבשר לכם על זכייה ב-1000 דולר! המייל נראה אמין (ומאד משמח!), ובכדי לממש את זכייתכם עליכם להיכנס לקישור המצורף.

עם לחיצה על הקישור, המכשיר נדבק בווירוס וכאן הצרות מתחילות. כעבור זמן קצר, ישלח אליכם מייל עם דרישה לשלם לתוקפים את הסכום שהם דורשים. 

 

הטלפון נדבק בוירוס – מה עושים עכשיו?

הדבר החשוב ביותר: לא לדחות את ההגעה למעבדה, אלא להגיע אלינו מיד! מדובר על סיטואציה מלחיצה ולא נעימה, שהמון פעמים גורמת לאנשים שמכשיריהם נדבקו בוירוס לקפוא במקום.

מהירות התגובה קריטית במקרים שכאלו, שכן התוקפים עלולים לגנוב מכם מידע נוסף ולעשות בו שימוש לרעתכם. אנחנו בטיק טק שחזור מידע יודעים להתמודד עם מתקפות שכאלו ולהסיר את הווירוס מהטלפונים.

מטרת העל שלנו היא להשיב אליכם את המידע שנגנב/נמחק ע”י התקופים. אנו נמצה את כל האפשרויות העומדות לרשותנו בכדי “להבריא” את המכשיר שלכם, למלא אותו בחזרה במידע ולהסיר את הוירוס. 

 

האם ניתן למנוע הדבקה של הטלפון בוירוס?

כדי להימנע מוירוס בטלפון, נסו ככל הניתן להימנע מפתיחת קישורים המבטיחים לכם הטבות, מבצעים ופרסים כספיים. בנוסף, הורדה של קבצים נגועים עלולה גם היא ליצור כאוס אדיר, כך שחשוב לזכור שכשם שאתם לא מכניסים אנשים זרים לביתכם, כך אל תכניסו מידע זר אל תוך המכשיר שלכם. 

במידה ואתם מעוניינים שנאסוף את מכשירכם ממקום העבודה/הבית, נוכל לעשות זאת עבורכם. לפרטים נוספים אודות שחזור מידע והסרת וירוס כופר מהטלפון, התקשרו כבר עכשיו – 03-6131555.