איך ה-data שלנו הפך לדבר היקר ביותר עבורנו?

למרות שרק הרגע הגעתם לעמוד זה, אנו מזמינים אתכם לצאת ממנו ולצאת למסע במכשיר ממנו אתם קוראים שורות אלו – הסמרטפון, הלפטופ או המחשב הנייד. עברו בין תיקיות וקבצים, והיו עדים לכמות המידע העצומה המאוחסנת על גבי המכשיר. האם תוכלו לדמיין את חייכם  – האישיים והמקצועיים, ללא המידע שלכם? האם ישנם הצדקה או ערך למכשירים האלו ללא הדאטה שלכם? 

 

עם השנים הפך הטלפון הנייד למכשיר חכם, והמחשב המגושם-פונקציונאלי לכלי באמצעותו עובדים, צורכים תוכן בידורי, מתקשרים עם הצד השני של העולם והרשימה עוד ארוכה. כמשתמשים אתם לא רק מקבלים מידע אל המכשירים אלא גם מייצרים אותו בעצמכם, ומבלי לדעת דבר על המידע שלכם אנחנו יודעים עליו דבר אחד בוודאות: הוא יקר לכם. מאד. אז איך שומרים על היקר מכל ומה ניתן לעשות במקרה שהוא נגנב או נמחק? רמז: פונים אל TIC TAC בנושא שחזור מידע.

איך ה-data שלנו הפך לדבר היקר ביותר עבורנו?איך יראו חייכם בלי ה-data שלכם?

הדרך הטובה ביותר להבין את ערך ה-data, היא לדמיין איך תראה ותרגיש שעה בחייכם ללא המידע והנתונים שלכם. קחו לדוגמא את הלפטופ שלכם, כאשר עם הדלקתו בבוקר אתם מגלים כי הוא ריק מתמונות וסרטונים, קבצי pdf ו-word, מיילים ועוד. בעולם בו המידע האישי שלכם הוא הכל, הרי שתגובה טבעית לסיטואציה שכזו תהיה חוסר אונים העטוף בהיסטריה.

 

על דברים יקרי ערך צריך להגן ולשמור, בעיקר כשהפוטנציאל לאבד את המידע לא רק קיים, אלא גם די גבוה. אז על מה אנחנו ממליצים לכם? 

  • הפעולה היעילה ביותר – גיבוי מידע. ישנן המון דרכים לגבות מידע יקר ערך – החל מגיבוי בענן (השיטה המומלצת ביותר) ועד גיבוי קבצים חשובים בכונן חיצוני כדוגמת הדיסק און קי.
  • התקינו, עדכנו וחדשו (!) את מנוי האנטי וירוס שלכם. כמשתמשים-גולשים אתם יעד חם לתקיפות סייבר, כאשר בכוחה של תוכנה זו ליידע ולהתריע בזמן אמת על איומים ממשיים.

 

TIC TAC עם שירות שחזור מידע: להחזיר את המידע הביתה 

איסוף ויצירת נתונים לוקחים שנים. ומחיקתם? שניות. אלו לא רק התקפות הסייבר שהשלכותיהן הרסניות, אלא שגם טעויות משתמש תמימות או מכשירים ש”עושים את שלהם”, עלולים להוביל לאותה התוצאה. במידה שביצעתם רק גיבוי חלקי / לא גיביתם כלל את המידע, וכעת אתם מוצאים עצמכם אל מול מכשירים ריקים מ-data, דעו כי יש מה לעשות.

 

אנחנו ב-TIC TAC מציעים שירות שחזור נתונים ומידע שנותני הצלחתו עומדים על 97%. אנחנו משוכנעים שהנתון הזה מעלה לכם חיוך על הפנים, ונשמח למתוח אותו אפילו עוד יותר עם הצגת מודל התשלום שלנו: No data = no money. הצלחנו לשחזר עבורכם את המידע? נגבה תשלום על העבודה. ניסיונות השחזור לא הניבו את התוצאות הרצויות? לא תידרשו לשלם (ברוב המקרים).

 

לסיכום, המידע שלכם יקר לליבכם. וכשמשהו יקר? שומרים עליו. נקטו באסטרטגיה יעילה ואחראית וגבו את המידע שלכם. זקוקים בכל זאת לשירות שחזור מידע? אנחנו כאן עבורכם 24/7, התקשרו – 03-6131555