ניתן לבצע שחזור דיסק קשיח שנפגע פיזית?

למרות שאיננו מכירים, אנו מנחשים כי תגובותיו של המחשב לפקודותיכם כבר אינן מרגשות אתכם. אם לא די בכך, אתם מצפים מהמחשב להפגין תפקוד גבוה כל העת, ובעיקר מצפים שלא יאכזב אתכם.

אנחנו לא שמחים להיות אלו שמבשרים לכם את זה, אך הסבירות כי פקודותיכם למחשב לא ייענו תמיד בחיוב, קיימת. ועל מה אנחנו מדברים?

 

אתם רגילים לכך שהדלקת המחשב מעלה את מסך הבית ושהקלקלה על תיקייה מובילה אל תכולתה. לעתים, בעקבות תקלות לוגיות, פיסיות או תקלות משתמש, האינטראקציה הקולחת הזו שביניכם ובין המחשב, עלולה להשתבש. ומה קורה אז? הנגישות המלאה שלכם למידע השייך לכם, עלולה להתערער.

 

לשמחתכם, גם במקרים קיצוניים של קריסת דיסק קשיח, ניתן לבצע שחזור דיסק קשיח פגום!

אנחנו ב-tic tac אוהבים לספר על העשייה שלנו במספרים: מעל ל-97% הצלחה שהינם מעל ל-90,000 (!) שחזורים שצלחו.

כשהדיסק הקשיח מקשה עליכם, אנחנו כאן בכדי להקל עליכם!

 

שחזור דיסק קשיח פגום

שחזור דיסק קשיח פגום 

אם פניתם בעבר לחברה המציעה שירותי שחזור, אתם לבטח יודעים כי עצם הפנייה/בדיקה עולה כסף. כלומר, הכסף שלכם לא קונה בהכרח את המידע שלכם. ומה זה אומר? שלא משנה אם חברת השחזור הצליחה במשימתה או לא – היא בוודאות תקבל כסף, בעוד אתם לא תקבלו בוודאות נגישות למידע. נשמע לכם מוכר?

 

אנחנו בטיק טק שחזור מידע פועלים בשיטה אחרת – כזו שמיטיבה אתכם!

עם פנייתכם אלינו, ניידע אתכם כי כמעט כל פרויקט שחזור שאנחנו לוקחים על עצמנו מתומחר על בסיס העיקרון no data = no money. ומה זה אומר? כל עוד הצלחנו במשימתנו עם שחזור דיסק קשיח פגום, תשלמנו לנו.

אם מסיבה מסוימת לא הצלחנו להשיב אליכם את המידע (אנו מזכירים: הרזומה שלנו נשען על 97% הצלחה)? אינכם מחויבים בתשלום! רק בחלק קטן של המקרים, אנו גובים תשלום עבור ניסיון השחזור, בפרט כאשר ישנם חלקי חילוף או מיוחד שנדרש.

 

שחזור דיסק קשיח פגום

“אם הדיסק הקשיח קרס ביום חמישי בערב, יהיה עליי להמתין עד יום ראשון?”

אנחנו לא יודעים מהו הסטנדרט במעבדות שחזור אחרות, אך יודעים מהו סטנדרט השירות שלנו: המעבדה שלנו מעניקה מענה 24/7 במקרי חירום!

לצד אירועי שחזור המסווגים “קלים”, ישנם אירועי חירום שיש לטפל בהם מיידית (רגישות החומרים וסוג התקלה).

אתם מוזמנים לפנות אלינו טלפונית, או להשאיר את פרטיכם כאן באתר – בכל יום בשבוע ובכל שעה. עם תיאור התקלה, נמליץ לכם על דרך הפעולה הנכונה והאחראית.

 

“אתם משחזרים מידע מכל סוגי הדיסקים הקיימים?”

בהחלט! הצוות שלנו מיומן בעבודה עם כל סוגי הדיסקים – לא משנה מהו נפח, המידות או המהירות. כמו כן, אנו עובדים עם כל מערכות ההפעלה – מ-windows, דרך linux ועד apple. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתיאום איסוף הדיסק הקשיח/הגעה אל המעבדה. למידע נוסף אודות שחזור דיסק קשיח פגום, התקשרו כעת – 03-613-1555