שחזור מידע מדיסק קשיח מחיר

קצר חשמלי גרם לקריסתו של הדיסק הקשיח? נפילה מגובה רב גרמה להשבתה מוחלטת שלו? בחוסר תשומת לב מחקתם תיקיות שלמות של קבצים? אין כל ספק כי אירועי חירום שכאלו בעלי משמעות גדולה – רגשית והמון פעמים גם כלכלית. גם אם נראה לכם שהמידע אבוד ושהדיסק הקשיח “טוטאל לוס”, אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו.

 

כבר מעל ל-25 שנים שאנו עוסקים בשחזורי מידע, גם מדיסקים קשיחים. בזכות השידוך שבין הצוות המסור והמוכשר ובין הציוד היוקרתי והמתקדם, אחוזי ההצלחה שלנו גבוהים ועומדים על 97%!

 

שחזור מידע מדיסק קשיח מחיר

מחיר שחזור דיסק קשיח – מה חשוב לדעת?

  • אנו ממליצים בחום שלא להתפתות להצעות זולות/תוכנות חינמיות. הנזקים יכולים להיות בלתי הפיכים!
  • במידה ותקציבכם מוגבל, תוכלו למקד אותנו על הקבצים החשובים וננסה להוזיל עלויות
  • לפרטים נוספים והערכת מחיר ראשונית, אתם מוזמנים לפנות אלינו 24/7 – 03-6131555

 

No data = no money: מה זה אומר?

אנו מודעים לכך שרבים מחפשים במנועי החיפוש את הביטוי: שחזור דיסק קשיח מחיר. כלומר, ישנו רצון לדעת כמה עולה השחזור לפני שבכלל פונים לקבלת ייעוץ ושירות שכזה. עוד לפני שאנחנו מציעים מחירים ללקוחותינו, חשוב לנו להציג את הפורמט לפיו אנחנו עובדים: “לא שחזרנו מידע = לא שילמתם” (ברוב המוחלט של המקרים). ומה זה בעצם אומר? שהמחיר שאתם משלמים לנו הוא אך ורק על הצלחה, ולא על זמן העבודה שלנו. לא הצלחנו להשיב לכם את המידע היקר לכם? אינכם צריכים לשלם!

 

“כמה יעלה לי לשחזר את המידע מהדיסק הקשיח?”

איננו יכולים להתחייב מראש על מחיר מסיבה פשוטה: לכל פרויקט שחזור מידע מאפיינים ייחודיים. לפני שנציע לכם מחיר, נבקש לשמוע מכם מה הוביל לתקלה (טעות לוגית/טעות משתמש/וירוס/כופר), ובהתאם נוכל להעריך את מחיר השחזור. בהקשר זה חשוב לנו לציין דבר חשוב: המחיר שאנו גובים לא נקבע בהתאם להיקף המידע שיש לשחזר. ומה זה אומר בפועל? ששחזור של 50 קבצי PDF או 1000 קבצי PDF לדוגמא, יתומחר באותו המחיר. אנו משקיעים את מיטב המשאבים בתהליך השחזור, ועושים את מירב המאמצים בכדי לשחזר את כל תכולת הדיסק.

 

“קיבלתי הצעה מאד זולה. כדאי לי לקחת אותה?”

כשאתם מקבלים הצעה עבור שחזור דיסק קשיח מחיר הוא שיקול. עם זאת, הוא לא יכול להיות השיקול היחיד. זו אולי תישמע קלישאה, אך כידוע: איכות חשובה מכמות. אולי מציעים לכם מחיר זול, אך מה התמורה שאתם מקבלים? אנו מודעים לכך ששירות של שחזור מידע אינו זול, אך התמורה שאנו מספקים בעלת ערך רב. המחויבות שלנו אליכם, קהל הלקוחות שלנו, גבוהה! אנו עושים הכל בכדי לשחזר באופן מלא את כל הקבצים שאבדו/נמחקו, ועבודתנו נשענת על ציוד מתקדם ויקר וצוות מקצועי ובעל ניסיון עשיר.