שחזור דיסק קשיח במחשב נייד עם TIC TAC

אתם אולי לא רואים אותו, לא מודעים אליו ולא חושבים עליו עם כל מייל שאתם שולחים, אבל הוא תמיד שם – עבורכם ובשבילכם: הדיסק הקשיח במחשב הנייד! לטובת אלו מכם שרק מכירים אותו בזכות שמו ולא בזכות התפקיד המשמעותי שהוא מבצע, דעו כי על הדיסק הקשיח שמורים כל הנתונים שבמחשב! במידה רבה, ללא דיסק קשיח תקין ועמיד, הדבר הגדול הזה שנקרא “מחשב נייד” חסר תכלית. 

 

מאחר שהגעתם עד לכאן, אנו מאמינם כי אתם זקוקים לשירות שקיוויתם שלא תצטרכו לעולם: שחזור דיסק קשיח במחשב נייד. אנחנו ב-TIC TAC  שמחים להיות אלו שמרגיעים: נגישות מוגבלת למידע היא אך ורק מצב זמני. מותג ומערכת ההפעלה של המחשב, המהירות והנפח, סוגי הדיסקים והמהירויות – כל אלו אינם משנים, שכן אנחנו ב-TIC TAC מעניקים שירות שחזור דיסק קשיח לכל המחשבים! 

 

שחזור דיסק קשיח במחשב נייד

אין מידע על המחשב! איך זה קורה ומה עושים?

עם הדלקת המחשב, ברור לכם כשמש כי בתוך שניות יפתח בפניכם עמוד הבית עם התיקיות השונות ובתוכן המידע שלכם. אז למרות שהמחשב הנייד נועד לשרת אתכם, הוא עדיין מכונה. ומדוע אנו מציינים זאת? משום שגם המכונות העמידות והמתקדמות ביותר חשופות לפגיעות, כשלים וליקויים. כשזה מגיע למחשבים ניידים, ישנן כמה סיבות עיקריות הגורמות לנגישות מוגבלת למידע:

  • טעויות משתמש תמימות כדוגמת מחיקת תיקיות (לעתים אלו בכלל הילדים הקטנים שמשחקים במחשב, כאשר רק כעבור X זמן מגלים המשתמשים כי המידע נמחק/אבד)
  • קריסה מוחלטת של המחשב בעקבות שחיקה/בלאי, וירוסים, מתקפות סייבר וכן הלאה
  • קריסת ראשים וקצר חשמלי בדיסק הקשיח ועוד….

 

שחזור דיסק קשיח במחשב נייד – גם במקרים קיצוניים

גם המשתמשים שמקפידים על תחזוקה גבוהה למחשב, עלולים למצוא עצמם ניצבים מול מה שאנחנו מכנים “מקרים קיצוניים”: שבר של המסך / מחשב / דיסק, מחשב שעלה באש ומחשב שצלל למים. מניסיוננו, במקרים אלו בעלי המחשבים אפילו לא משתעשעים ברעיון להגיע אל מעבדת שחזור. הסיבה היא שהם לא באמת מאמינים שניתן לשחזר מידע ממחשבים שנשרפו או טבעו. ההמלצה שלנו אליכם: אל תניחו הנחות! גם אם המחשב לכאורה מושבת, הגיעו אלינו או תאמו איתנו איסוף של המחשב. מאחר שאנו עובדים לפי מודל NO DATA = NO MONEY (ברוב המקרים), אתם יכולים רק להרוויח! 

 

דברים שחשוב שתדעו על סטנדרט העבודה שלנו ב-TIC TAC:

  • אנו מגבים את חומרי השחזור למשך 7 ימים. לאחר מכן, הם מושמדים
  • שחזור דיסק קשיח במחשב נייד דורש בהשקעה של 2-3 ימי עבודה. עם זאת, במקרים קיצוניים הדורשים מאיתנו השקעת משאבים נרחבת יותר, יתכן ונצטרך ימי עבודה נוספים – עד 10 במקסימום
  • אנו זמינים לכם 24/7 לכל שאלה, ייעוץ ובדיקה!

 

לפרטים נוספים אודות שחזור דיסק קשיח במחשב נייד עם TIC TAC, התקשרו כעת – 03-613-1555