שחזור דיסק קשיח בתל אביב – איך זה עובד?

דמיינו לעצמכם את התחריש הבא: אתם מגיעים למשרד בבוקר יום ראשון, מדליקים את המחשב, מזינים את סיסמת הכניסה ומקליקים על תיקייה ממנה אתם רוצים לשלוף מידע. להפתעתכם, התיקייה שאמורה להיות גדושה בקבצים שיצרתם/נשלחו אליכם, ריקה. מה עליכם לעשות במצב שכזה? לכבות מיד את המחשב, לנתק אותו מהחשמל וליצור קשר עם TIC TAC – מעבדת שחזור המציעה שירות שחזור דיסק קשיח בתל אביב. 

שחזור דיסק קשיח בתל אביב – איך זה עובד?

שלושה שלבים, שחזור אחד – ככה זה עובד

במידה שתהיתם לעצמכם “איך עובד תהליך של שחזור דיסק קשיח בתל אביב?”, המידע הבא עשוי לספק לכם ערך רב. ישנם שלושה שלבים עיקריים המקדימים את עבודת השחזור בפועל, והנה הם לפניכם:

  • אבחון מקצועי – לפני שאנו משקיעים משאבים בניסיון לשחזר את המידע, עלינו לאבחן את התקלה (מה הוביל לאיבוד המידע?). זהו המקום להדגיש כי ככל שתשתפו אותנו ביותר מידע – מה קרה, מתי קרה ואיך קרה, כך נוכל לבצע אבחון מהיר יותר ולהתפנות לשחזור בפועל. מסיבה זו אנו ממליצים לקהל לקוחותינו לתעד את התקלה (“הדלקתי את המחשב, ושניה אחרי ששולחן העבודה עלה המחשב כבה” / “לחצתי על קישור שקיבלתי מכתובת מייל לא מוכרת”). 
  • הערכת הצלחת השחזור – אנו מאמינים בשקיפות מלאה מולכם, והדבר הראשון שנעשה לפני השחזור הוא לעדכן אתכם באחוזי ההצלחה המשוערים. באופן טבעי, ישנם מקרי שחזור קלים יחסית, לצד מקרים מורכבים יותר. כך או כך, אנו מתחייבים להשקיע את מלוא המשאבים בשחזור המדיה שלכם, כאשר אחריותנו המקצועית היא לעדכן אתכם בסיכויי ההצלחה. 
  • משך העבודה הצפוי – אנו מאמינים בשקיפות, זוכרים? ולכן, לא נעדכן אתכם רק באחוזי ההצלחה המשוערים, אלא גם כמה ימי עבודה ידרשו לנו לטובת השחזור. במרבית המקרים, שחזור דיסק קשיח בתל אביב לא לוקח יותר מ-3 ימי עבודה. ובכל זאת, לעתים נזדקק לאקסטרה שעות בכדי למצות את מלוא האפשרויות העומדות לרשותנו. כאמור, נעדכן אתכם בלוח הזמנים כך שתהיה לכם ודאות מלאה.

 

שחזור דיסק קשיח בתל אביב במודל no data = no money – מה זה אומר?

אם יצא לכם להתעניין בשירותי שחזור / שחזרתם מידע בעבר, אתם בטח יודעים איך זה עובד: עליכם להפקיד את הדיסק הקשיח במעבדה, לשלם סכום מסוים עבור העבודה ולקוות שהמידע ישוחזר. ב-TIC TAC אנחנו משחזרים מידע במודל תמחור אחר: רק במידה שהשחזור יצליח, תשלמו לנו. כלומר, אנו לא גובים תשלום מראש על העבודה שאנו מבצעים, אלא שנגבה את התשלום רק אם נמסור לכם ביד את החומר ששחזרנו (ברוב המקרים). 

 

אז איך נשמעים לכם 97% הצלחה, מעל ל-94,000 מדיות ששוחזרו ומענה מקצועי של 24/7? אנחנו ב-TIC TAC שואפים להעניק לכם את השירות המקצועי ביותר! למידע נוסף אודות שחזור דיסק קשיח בתל אביב, התקשרו – 03-613-1555