שחזור דיסק קשיח ברמת גן עם 97% הצלחה!

 

דו”חות האקסל, התמונות מהחתונה, סרטוני הוידאו המשפחתיים, המצגות העסקיות, סיכומי פגישות, עבודות שעליכם להגיש במסגרת לימודיכם, ההסכמים עליהם חתמתם והחתמתם ועוד – כל אלו מאוחסנים על גבי הדיסק הקשיח במחשב. כשהסיטואציה עם הדיסק הקשיח הופכת “קשוחה”, יש מה לעשות ויש אל מי לפנות: שירות שחזור דיסק קשיח ברמת גן עם TIC TAC!

 

אנו מציעים שירות שחזור דיסק קשיח ברמת גן עבור כל הדיסקים הקשיחים – בכל נפח, מידה ומהירות. שחזור מידע עם TIC TAC – מה חשוב לדעת?

  • אחוזי ההצלחה שלנו עומדים על 97%! ובמספרים? נכון לינואר 2022, שחזרנו מעל ל-94,000 (!) מדיות
  • שירותי השחזור שלנו מוצעים במודל No data = no money. כלומר, במידה שלא נצליח לשחזר את המידע, לא תדרשו לשלם לנו כסף (ברוב המקרים)

שחזור דיסק קשיח ברמת גן עם 97% הצלחה!

שחזור דיסק קשיח ברמת גן – מתי הוא נדרש?

על הדיסק הקשיח מאוחסן כל המידע שעל המחשב. מכאן, שעל מנת שתוכלו לצרוך את המידע ולהשתמש בו, על הדיסק להיות תקין. לעתים, נוצרות בדיסק תקלות שונות שמונעות מכם את הגישה למידע שלכם. מניסיוננו, ישנם משתמשים שמסיקים כי מאחר שהנגישות למידע מוגבלת, “הלך המידע”. זהו המקום שלנו להדגיש: גם כשאתם ניצבים מול “אירוע חירום”, אל תניחו הנחות. מודל העבודה שלנו ב-TIC TAC מאפשר לכם רק להרוויח: רק במידה שנצליח לשחזר את המידע, תשלמו לנו. 

 

לפניכם, סקירה קצרה של תקלות שעלולות להגביל את הנגישות למידע:

 

  • מחיקת מידע / גיבוי שלא הושלם – טעויות משתמש מאד נפוצות, אך באותה הנשימה הן גם “הקלות” ביותר כשזה מגיע לשחזור מידע. לדוגמא: מחיקה (לחיצה על delete) של קובץ או תיקיה. דוגמא נוספת: פירמוט מחשב לפני שבדקתם אם המידע גובה כנדרש. למרות שמחקתם ידנית את המידע ולכאורה “השמדתם” אותו, אנו נוכל לשחזרו עבורכם.
  • דיסק קשיח ש”טבע” – כפי שאתם כבר בטח יודעים, מים יכולים להביא המון ששון אך גם ליצור לא מעט נזקים. מגע של מים עם מוצרי חשמל עלול לגרום להשבתה מוחלטת, גם של דיסק קשיח. במידה שהדיסק הגיע במגע עם נוזלים (ממים ועד מרק), ייבשו אותו מהר ככל הניתן. שימו לב: אין להחזיר את הדיסק אל המחשב לאחר שנרטב!
  • דיסק קשיח שנשבר – בעת שהרמתם את המחשב בכדי להובילו לרכב הוא נפל לכם מהידיים? הדיסק הקשיח “נמחץ” על ידי משקלים כבדים שהנחתם עליו? גם במקרה זה, אנו ממליצים לכם שלא להרים ידיים, אלא למצות את אפשרות שחזור דיסק קשיח ברמת גן. 

 

הידעתם? כ-50% מכל מקרי השחזור בארץ מטופלים על ידי המעבדה שלנו ב-TIC TAC. פרויקט השחזור הבא עליו נעבוד ואותו נכתיר כהצלחה? שלכם! אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה. אנו מתחייבים בפניכם על ייעוץ מקצועי-אובייקטיבי ושירות בסטנדרט הגבוה ביותר – 03-613-1555