דיסקרטיות מלאה גם עם שחזור מידע בווינדוס 11

המכשירים מהם אנו נדרשים לשחזר (מכרטיסי זיכרון ועד מק בוקים), והמידע שאנו נדרשים לשחזר (מתמונות משפחתיות ועד מסמכים משפטיים), הופכים כל תיק שחזור לפרויקט ייחודי בעל מאפיינים שונים. למרות שהם נבדלים זה מזה, כל תיקי השחזור נשענים על עיקרון זהה שאנו מקפידים עליו: שמירת על סודיות המידע שלכם. מניסיוננו, אנשים המגיעים אל המעבדה שלנו חוששים משני דברים עיקריים: האחד הוא שהמידע לא ישוחזר, ואילו השני שהוא שהמידע שכן נמצא על המכשיר – ידלוף החוצה.

אנחנו כאן בכדי להרגיע ולשלול כל חשש וספק: TIC TAC הינה חברת השחזור המובילה ביותר בישראל, כאשר מה שהפך אותנו מובילים הם 97% אחוזי ההצלחה, מודל התשלום no data = no money ברוב המקרים וסטנדרט האבטחה המחמיר במעבדה. ואתם? יכולים להיות שקטים: המכשירים שבבעלותכם והמידע שלכם, בידיים בטוחות ואחראיות.

 

שחזור מידע בווינדוס 11: המידע שלכם, האחריות שלנו

אנשים רבים מעידים כי “כל החיים שלי נמצאים בתוך המחשב”, ואין עוד מישהו שמבין זאת יותר מאיתנו. לקוחות רבים פונים אלינו בנושא שחזור מידע בווינדוס 11 בעקבות יומנים אישיים שכתבו ונמחקו, מידע ביטחוני מסווג שנגנב מהם, תוכן עסקי רגיש שנעלם כלא היה וכיוצא בזה.

הפקדת מכשיר עם מידע אישי אינה קלה בהכרח, ואנו מבינים זאת. ולכן, חשוב לנו להדגיש: עם בחירתכם בנו, אנו לוקחים על עצמנו את האחריות למידע שלכם – זה שנמצא על המחשב וזה שיש לשחזר, עם אבטחה 24/7. אנו מכבדים את פרטיותכם, כאשר עבודתנו מתמקדת אך ורק (!) במאמצי השחזור ולא בשום דבר אחר.

 

דיסקרטיות מלאה גם עם שחזור מידע בווינדוס 11

גם לאחר השחזור, המידע שלכם נותר אך ורק שלכם!

החלק שאנחנו בעיקר אוהבים בעבודתנו, הוא להתקשר ללקוחות שהמתינו במתח ולבשר להם: “שחזור מידע בווינדוס 11 – הצליח!”. קולות השמחה וההקלה מעניקות לנו סיפוק אדיר, וגם תמריץ להמשיך ולהשקיע בתיקי השחזור הבאים. באותה שיחה, אנו מיידעים בדבר נוסף: “המידע שהצלחנו לשחזר עבורכם, יושמד בתוך שבוע ימים”. המשמעות היא שאתם יכולים להיות שקטים: לא יישארו “עותקים” למידע במחשבינו. במידה שמסיבה מסוימת תרצו שנדחה את השמדתו, יהיה עליכם לעדכן אותנו מבעוד מועד.

 

לא רק דיסקרטיות: אנו מחויבים לכם לחוויה ושירות הוגנים!

מתי בפעם האחרונה צרכתם שירות במודל “לא קיבלת תמורה? קבל את כספך בחזרה!”? מדובר על מודל שנדיר מאד בעולם העסקי, כאשר הציפייה מכם, הלקוחות, היא לשלם בכל מקרה על שירותים – אם קיבלתם או לא קיבלתם תמורה. בטיק טק שחזור מידע אנו גובים תשלום על הצלחה בלבד (ברוב המקרים) ולא על שעות העבודה שלנו. ובמילים אחרות? רק במידה שנצליח לשחזר את המידע שלכם מהווינדוס, נגבה תשלום. No data? No money! (ברוב המקרים).

 

מחפשים מעבדה לשחזור מידע?
ב-TIC TAC אנו מעניקים מענה לכל סוגי השחזורים, לרבות שחזור מידע בווינדוס 11. לפרטים נוספים והתייעצות מקצועית, התקשרו – 03-6131555