שחזור מידע ברמת גן עם TIC TAC במספרים!

מאחר שהגעתם לעמוד ספציפי זה, אנו מבינים כי אתם מתגוררים או עובדים בעיר רמת גן. לשמחתכם, שירות שחזור מידע מעולם לא היה קרוב אליכם יותר, שכן גם מעבדתנו ממוקמת במתחם הבורסה בעיר! ובכל זאת, במידה שמסיבה מסוימת אינכם יכולים להגיע אלינו פיסית (מלוח זמנים עמוס ועד בידוד פתאומי), נוכל להגיע עד אליכם לאסוף את המכשיר ממנו אתם מבקשים לשחזר מידע.

זו הפעם הראשונה שאתם צריכים לשחזר מידע? מעולם לא נדרשתם לחפש חברות שחזור ולהשוות ביניהן? במידה שהתשובות לשאלות אלו הן “כן!”, אנו שמחים להציג בפניכם את השירות שאנו מציעים – שחזור מידע ברמת גן, במספרים! אז מה אתם באמת צריכים לדעת על TIC TAC?

 

1. אחוזי ההצלחה שלנו? 97%!

למידע שלכם יש ערך ערב – סנטימנטלי ולעתים גם כספי. כשאתם בנקודה הקריטית-מותחת בה אתם צריכים להפקיד את המחשב, הכונן או הסמרטפון אצל חברת שחזור, אתם רוצים להיות שקטים כי הפקדתם אותם בידיים טובות. העשייה שלנו מדברת בעד עצמה: 97% הצלחה מעידים על הצוות המסור והמקצועי שלנו, השיטות, הכלים והציוד בהם אנו משתמשים והמחויבות יוצאת הדופן שלנו אליכם, קהל לקוחותינו שנותן בנו אמון.

 

2. אז מה לכם אומר המספר 94,000?

יתכן שלא יותר מדי. עם זאת, לנו הוא אומר המון: נכון לחודש פברואר 2022, שחזרנו מעל ל-94,000 מדיות! המספר הזה לא מעיד רק על האמון שנותנים בנו, אלא שהוא ההוכחה לכך שירות שחזור מידע ברמת גן עובד ומספק תוצאות! מכאן, שגם אם אתם משוכנעים כי אין סיכוי שנצליח לשחזר את המידע שלכם (“זה מכשיר ישן, הוא הלך!”, “מה הסיכוי שיצליחו לשחזר מידע שמחקתי בעצמי?”), דעו כי אחוזי ההצלחה גבוהים!

שחזור מידע ברמת גן עם TIC TAC במספרים!

3. הסיפור שלנו מתחיל בשנת 1995

מחפשים חברת שחזור מידע ברמת גן בעלת ניסיון? אנו מקווים ש-27 שנות ניסיון מספקות אתכם! חברת השחזור שלנו – TIC TAC, היא החברה המובילה בישראל בתחומה! הטייטל הזה לא גורם לנו להאט את הקצב, אלא להפך: שימורו מחייב אותנו להקפיד על סטנדרט עבודה מקצועי ובלתי מתפשר! 

 

4. שחזור מידע ברמת גן 24/7

אנחנו לא יכולים לדבר במספרים מבלי לציין את שעות האבטחה של המעבדה: 24/7! המידע שלכם לא יקר רק לכם, אלא גם לנו. יש לנו מחויבות אדירה כלפיכם, ומסיבה זו בחרנו לאבטח את המעבדה 24 שעות, שבעה ימים בשבוע. חשוב להדגיש כי האבטחה עליה אנו מדברים היא לא רק פיסית, אלא גם לוגית-מערכתית. המידע שלכם? בידיים טובות.

 

5. מ-2 ועד 10 ימים 

ואת היכרותכם עם TIC TAC המתבססת על הצגת מספרים, נסכם בנתון הבא: שחזור מידע ברמת גן ייקח לנו לרוב בין יומיים לשלושה. מקרה השחזור שלכם מסווג כ”מאתגר” ודורש מאיתנו השקעת משאבים נרחבת יותר? נעדכן אתכם כי יתכן שנזדקק לימי עבודה נוספים, עד 10 במקרים קיצוניים .  נדגיש כי קיימים גם מקרים מאוד מורכבים הדורשים זמן נוסף.

בכל שאלה נוספת או ייעוץ מקצועי בנושא שחזור מידע ברמת גן, אתם מוזמנים לפנות אלינו כעת – 03-6131555