החשיבות של שחזור Data לרווחיות העסק

הוא תמיד שם בשבילכם, מסייע לכם בקבלת החלטות, אתם שומרים עליו בקנאות ומגנים עליו בכל אמצעי העומד לרשותכם: המידע שלכם. למרות מאמציכם, לא ניתן לשלול הופעת אירועים שיפרידו ביניכם ובין ה-data שלכם. כוונתנו אינה לעורר בכם בהלה, אלא רק ליידע אתכם שבמקרים שכאלו יש לכם אל מי לפנות: מעבדת TIC TAC המספקת שירות שחזור מידע

 

לא נופתע אם גם אתם, כמו רבים, משתוקקים לקבל תשובה על שתי שאלות: האחת היא כמה עולה שירות השחזור, והשנייה, בה נעמיק כעת, היא כמה זמן לוקח לשחזר מידע. פתחו שעונים, מתחילים! 

 

אתם חייבים לדעת כמה זמן לוקח שחזור מידע וזו הסיבה

מדוע חשוב לנו לשתף אתכם כמה זמן לוקח לשחזר מידע? גם משום שתיאום הציפיות מולכם חשוב, אך בעיקר משום שישנו מיתוס כי השחזור עלול לקחת שבועות ולעתים אף חודשים (מדגישים: זהו רק מיתוס). המיתוס הזה מוביל רבים לנקוט בגישת “עשה זאת בעצמך”: שחזור עצמי המבוסס על שלל טיפים לא מבוססים ותוכנות שחלקן מפוקפקות (“למעבדה זה לוקח שבועות? לי זה ייקח דקות!”). במקרה הטוב השחזור פשוט לא מצליח, ובמקרה הפחות טוב מתישים את הדיסק הקשיח, הסמרטפון או הלפטופ, מבזבזים זמן יקר ופוגעים בסיכויי הצלת המידע. 

שחזור מידע: כמה זמן זה באמת לוקח?

 

TIC TAC: כמה זמן לוקח לנו לשחזר מידע?

עם הגעתכם למעבדה שלנו, נבקש לשמוע מכם תחילה על הבעיה שהובילה אתכם אלינו. לעתים יהיה זה מגע של מים, לא אחת מחיקה ידנית, ולפעמים פגיעה פיסית במדיה שגרמה לו להפסיק לעבוד. לאחר שתחלקנו איתנו את המידע, נשתף אתכם בדברים הבאים:

  • מהי הערכתנו המקצועית באשר להצלחת שחזור מידע מדיסק קשיח ואמצעים אחרים
  • כמה זמן אמורה לקחת לנו העבודה על השחזור

 

כל עוד מקרה השחזור שלכם לא יהיה “חריג” ולא ידרוש מאיתנו השקעה של אקסטרה משאבים, שחזור המידע ייקח לנו בין 48-72 שעות בלבד מה שגם בנוסף וברוב המקרים אנחנו מיישמים את עיקרוןNo data = no money.

 

שחזור המידע לוקח שלושה ימים. וכמה זמן נשמר המידע? שימו לב

כפי שאתם מבינים, אנחנו עובדים מסביב לשעון על מנת לספק לכם שירות שחזור מידע איכותי (!) ומהיר. מרגע הפקדת המדיה במעבדה שלנו, יידרשו לנו שלושה ימים לערך לשחזר עבורכם את המידע. דבר נוסף שחשוב לנו ליידע אתכם בו הוא שמירת המידע לאחר השחזור. ובכן, רק כשבוע לאחר שנשחזר את המידע, נשמיד אותו ממחשבינו. גיבוי זה נועד לתת לנו ולכם “אקסטרה” ביטחון וראש שקט לכל מקרה שלא יהיה. 

 

אז שנעשה סיכום במספרים? שחזור מידע לוקח ברוב המקרים שלושה ימים, אנו שומרים ומגבים אותו לשבוע נוסף, והסיכוי שנצליח לשחזר עבורכם עומד על כ-97%. משנת 1995 ועד היום, אנו חתומים על מעל ל-98,000 מדיות ששוחזרו בהצלחה. זקוקים לייעוץ מידי, יש לכם שאלה או שתרצו לתאם איסוף של המדיה למעבדה? התקשרו כעת – 03-613-1555