שחזור מידע מאייפון: המיתוסים והאמת

אייפון הוא אחד המכשירים הפופולריים ביותר. הוא מעולה לגלישה סלולרית, אבל הוא גם מאחסן מידע יקר ערך ולעיתים סנטימנטלי. המידע היקר הזה הוא דיגיטלי, וכמו כל נכס דיגיטלי: הוא עשוי להיעלם או להמחק.


מידי יום, משתמשי אייפון רבים מאבדים מסמכים חשובים ותכנים אחרים המאוחסנים באייפון שלהם. שחזור נתונים באייפון הוא נושא פופולרי מאוד עבור מעריצי אפל. הסיבה היא שהאייפון יכול לאחסן מידע רב והוא יכול לשמש ככונן קשיח נייד. מאמר זה עוסק בשאלה האם ניתן לשחזר את המידע מהאייפון.

 

מהו שחזור מידע?

שחזור מידע הוא תהליך של שחזור נתונים שנמחקו או אבדו עקב תקלה במכשיר או בתוכנה שלכם. הנתונים עלולים ללכת לאיבוד עקב קריסת כונן קשיח (hard disk) התקפת וירוסים, מחיקה בשוגג או אפילו השחתה מכוונת.

שחזור נתונים הוא תחום רגיש ומורכב. מדובר במשימה הדורשת מיומנות וידע רב ובדרך כלל מצריכה התקנת חומרה ותוכנה מיוחדים על הכונן הקשיח. אשר על כן, חשוב להיעזר באנשי מקצוע בעלי ניסיון וידע לצורך משימה מורכבת זו.

 

שחזור מידע: המקרה הקלאסי

מחקתם בטעות תמונות או מסמכים? הילד שיחק עם האייפון ואיבדתם כמות גדולה של מידע שאתם זקוקים לו? האייפון שלכם נשבר או נסדק ואתם לא מצליחים לקבל גישה לחומר המאוחסן? אילו מקרים נפוצים בעולם שחזור המידע.

אנשים מאבדים נתונים חשובים במכשירים הניידים שלהם. הם לא יודעים מה לעשות ואין להם מושג איך לשחזר אותו, והאם בכלל זה אפשרי. בסקירה זו נדון על שחזור מידע באייפון, נדבר על סיכויי ההצלחה ועל ההבדלים בין אייפון לאנדרואיד בכל הקשור לשחזור מידע.

 

שחזור מידע מאייפון: המיתוסים והאמת שחזור מידע מאייפון: כל מה שאתם צריכים לדעת

שחזור מידע מאייפון אינו דומה לשחזור מידע מאנדרואיד. בכל מה שקשור לאייפון, החוקים הם אחרים, כידוע לנו, וכך גם בנושא שחזור מידע מהאייפון שלכם. לצערנו, כיום בדגמים החדישים, ברוב המקרים לא ניתן לשחזר נתונים שנמחקו מאייפון כמו הודעות ווטסאפ או סרטונים.

 

במקרים מסוימים ניתן לשחזר את חלקו (למשל ניתן לעיתים לשחזר שרידי תמונות), אשר על כן, במקרה של אייפון, התוצאות לא מבטיחות. אך אנחנו מבטיחים לנסות. נדגיש כי בדגמים ישנים יותר של אייפון קיימת יכולת שחזור בחלק מהמקרים.

 

 

אפשר לנסות בכל זאת: חיוב יחסי

אנחנו גובים תשלום מלא רק במקרה של הצלחה מלאה. לעומת זאת, במקרה של הצלחה חלקית התשלום יהיה חלקי, ולכן אנחנו ממליצים לכם ליצור איתנו קשר. אנחנו זמינים 24 שעות ביממה ומוכנים לתת לכם מענה לכל תרחיש, לבדוק את המכשיר שלכם ולהציג בפניכם את הסיכויים לשחזור מלא ואת התוצאות.

 

למה אצלנו?

כמו בכל מיומנות, הדבר החשוב ביותר הוא ניסיון. יש לנו מידע רב בשחזור נתונים מאייפון. אנחנו מודעים לסיכונים ולסיכויים הכרוכים בפעולה כזו וערים לפרטיות שלכם בכל מה שקשור לחומר המאוחסן באייפון שלכם.

 

מעבר לניסיון שלנו הפרטיות שלכם חשובה לנו, יחד עם שירותיות, מקצועיות וזמינות 24 שעות ביממה. 

 

קראו גם על: שחזור דיסקים קשיחים