שחזור כרטיס זיכרון פגום – אפשרי?

מכשירים רבים, ביניהם גם המצלמה הדיגיטלית והמכשיר החכם שלכם, חסרי תכלית ללא כרטיס זיכרון.

על גבי הכרטיס הקטן שבתוך המכשיר, מאוחסן המידע שנשלח אליכם או זה שאתם מייצרים בעצמכם. לעתים, נדמה כי הצרה הגדולה ביותר היא כשנזרקת ההערה “כרטיס הזיכרון מלא”.

עם זאת, ישנה צרה גדולה הרבה יותר שאנו מאחלים לכם שלא לדעת ממנה: פגמים בכרטיס הזיכרון המונעים מכם גישה למידע שלכם.

 

כרטיס הזיכרון שלכם נשבר, נרטב או שמסיבה שאינה נראית לעין הפסיק להגיב? לפני שאתם משלימים עם אובדן המידע, חכו! אנחנו ב-tic tac מתמחים בשירות של שחזור כרטיס זיכרון פגום, ומתגאים בנתון של 97% הצלחה! 

 

“בני שבר לי בטעות את כרטיס הזיכרון! יהיה ניתן לשחזר מתוכו מידע?”

לצד היתרונות הרבים שיש לכרטיסי הזיכרון, הרי שגם יש להם חיסרון אחד עיקרי – הם שבירים. מאחר וכרטיסי הזיכרון קטנים מאד (חלקם אף בגודל של ציפורן של אדם בוגר), הסבירות לסדק או שבר בהם לא רק קיימת, אלא גם גבוהה.

לעתים, מספיק להניח על כרטיס הזיכרון חפץ כבד בכדי לגרום לפגיעה בו. ואכן, מגיעים אלינו למעבדה עם כרטיסי זיכרון ברמות פגיעה שונות. לשאלתכם: במרבית המקרים יהיה ניתן לשחזר מתוך הכרטיס הפגום (שבור/סדוק) את המידע שלכם. 

 

שחזור כרטיס זיכרון פגום“כרטיס הזיכרון של המצלמה נרטב. מה עליי לעשות?”

מגע של כרטיס הזיכרון במים בהכרח יהפוך אותו לפגום. לכן, אנחנו ממליצים לכם בחום לפתח מודעות לעניין הזה, ולהוציא את הכרטיס מהמכשיר (מצלמה, סמרטפון, מחשב) רק בסביבה “יבשה” שאינה מסכנת אותו.

לאחר שהכרטיס נרטב, הסיכוי שהמצלמה תזהה אותו שוב אינה גבוהה. המשמעות ברורה: ללא שחזור מידע לא תוכלו לצפות שוב בתמונות שצילמתם.

למרות שהאינסטינקט הטבעי-מידי הוא להכניס בחזרה את כרטיס הזיכרון למצלמה, אנו ממליצים שלא לעשות זאת.

 

איך עליכם לפעול בכדי להגדיל את סיכויי הצלחת השחזור?

  • במידה והכרטיס נרטב ממעט מים, נסו לייבש אותו
  • במקרה בו הכרטיס “טבע”, עדיף להתעסק בו כמה שפחות
  • שמרו אותו במעטפה קטנה/שקית והגיעו אלינו למעבדה

 

“אצטרך לשלם גם אם לא תצליחו לבצע שחזור כרטיס זיכרון פגום?”

אנו נעשה הכל בכדי לשחזר את המידע המאוחסן על כרטיס הזיכרון הפגום. למרות שאנו צולחים את אתגרי השחזור ב-97% מהמקרים, עדיין קיים הסיכוי (אם כי הוא מאד קטן) שלא יהיה ניתן לשחזר את המידע.

 

ב- tic tac, אנו גובים תשלום אך ורק במידה והצלחנו לשחזר לכם את המידע (ברוב המקרים). במילים פשוטות: no date = no money

 

עם הגעתכם אלינו, נבקש לשמוע את רצף האירועים (כמות המים שהרטיבה את הכרטיס, כמה זמן נמשך המגע בין הכרטיס למים וכיוצא בזה).

אנו מתחייבים להשקיע את מיטב משאבינו בעבודה על כרטיס הזיכרון שלכם, כאשר המטרה ברורה: לשחזר מתוכו את המידע. לפרטים נוספים אודות שחזור כרטיס זיכרון פגום, התקשרו – 03-6131555