פעולות שחזור שאתם צריכים להכיר

הסמרטפון נרטב ואינכם מצליחים להדליק אותו? הדיסק און קי התעקם ואינכם מצליחים לחלץ מתוכו מידע?

במקרים שכאלו אתם צריכים רק שני דברים: לנשום עמוק ולפנות אל חברת שחזור מידע. אז איך בחירת חברת שחזור מידע אמינה ומקצועית מתבצעת?

 

בחירת חברת שחזור מידע

 

1.אחוזי ההצלחה של חברת שחזור מידע

זהו הדבר החשוב ביותר, ולכן ראוי שתבדקו אותו לפני כל דבר אחר: מהו אחוז ההצלחה של החברה מתוך כל מקרי השחזור עליהם היא עבדה?

ב-tic tac שחזור מידע אנו גאים באחוז מרשים לכל הדעות – 97% הצלחה!

אלו מכם שמתעניינים במספר הפרויקטים, הנה הוא לפניכם: הצלחנו לשחזר מעל ל-90,000 (!) מדיות. בכל פרויקט שחזור (גם אם מדובר על קובץ בודד שהנגישות אליו מוגבלת), אנו משקיעים את מיטב המשאבים. 

 

2.no data = no money (ברוב המוחלט של המקרים)

אנו מנחשים כי ברגע שהבנתם שהשירות שאתם צריכים הוא שחזור מידע, ניסיתם להבין כמה עולה שירות שכזה. המחירים משתנים כמובן בהתאם לפרויקט והיקף המשאבים שיש להשקיע לטובת השחזור. לתפישתנו, ישנו דבר חשוב יותר מהמחיר הסופי שאתם צפויים לשלם: תנאי תשלום הוגנים. ומה זה אומר בפועל? שבמרבית המקרים, במידה ומסיבה מסוימת לא הצלחנו לשחזר בעבורכם את המידע, לא תשלמו לנו. 

 

בחירת חברת שחזור מידע

3.יש לחברת השחזור לקוחות ממליצים?

אפשרות אחת היא לבחור את חברת השחזור הראשונה שאתם שומעים עליה או מוצאים בעצמכם. אפשרות טובה יותר? לבחור חברת שחזור שללקוחותיה יש כמה מילים טובות לומר עליה.

אנו מאמינים כי המלצות הן תו האיכות בעל הערך הרב ביותר!

אנו מזמינים אתכם להתרשם מהמלצות שנכתבו עלינו כאן באתר, ולגלות על אופי העבודה, סטנדרט השירות והמחויבות המקצועית שלנו כלפי לקוחותינו, כלפיכם.

 

4.שליח עד הבית או בית העסק

המחשב קרס בעיצומו של יום העבודה? לא בטוח שיהיה לכם את הפנאי להגיע למעבדה של חברת שחזור מידע. מצד שני, המחשב הוא כלי העבודה שלכם, כך שאתם לא יכולים להרשות לעצמכם לדחות את השחזור. אז מה עושים?!

מוודאים מראש עם חברת השחזור כי היא מעניקה שירות עד בית הלקוח!

ב-tic tac אנו מכירים בכך שהגישה למעבדה לא תמיד אפשרית (מאילוצי זמן ועד זמינות רכב), ולכן אנו מגיעים עד אליכם לאסוף את המחשב/כונן/מכשיר חכם ישירות למעבדה.

 

5.אז תוך כמה זמן המידע שלכם ישוחזר?

והדבר האחרון שחשוב לבדוק מול חברת שחזור מידע: תוך כמה זמן היא תוכל לספק לכם את המידע המשוחזר? במקרים רבים, המידע שהגישה אליו מוגבלת הוא מידע עסקי. המשמעות? צריכים את המידע בחזרה וכמה שיותר מהר.

ב-tic tac, אנו מספקים לרוב את המידע המשוחזר בתוך 3 ימי עבודה. עם זאת, ישנם מקרי שחזור מעט מאתגרים יותר הדורשים מאיתנו להשקיע זמן נוסף.

 

על כל פנים, אנו נעדכן אתכם מראש באשר לזמני האספקה הצפויים.

 

אנו מטפלים בכל סוגי התקלות ומתמחים בשחזור ממגוון מכשירים! לפרטים נוספים וייעוץ ראשוני, אל תהססו לפנות – 03-6131555