איך תוכלו לדעת שיש לכם תקלה בהארד דיסק?

הדבר האחרון שאתם צריכים בשלב זה הוא עוד לחץ: אתם לא נמצאים כאן סתם, ואנחנו מנחשים שאתם זקוקים בדחיפות לשירות שחזור הארד דיסק. והמילה “תקלות” שהשתרבבה לה לכותרת?

לבטח תפסה את תשומת ליבכם והעצימה את הלחץ הטבעי שאתם חשים כעת.

 

ראשית, הרשו לנו להרגיע אתכם: למרות שתקלות עלולות לצוץ תוך כדי תהליך השחזור במעבדה, אנחנו ב-TIC TAC שחזרנו עד כה מעל ל-99,000 מדיות = 97% הצלחה. 

 

כל מה שקורה מהרגע בו אתם מוסרים לנו את הדיסק הקשיח, באחריותנו המלאה.

 

לצערנו, לא מעט תקלות הן “תקלות משתמש” – כאלו שמתרחשות מחוץ למעבדה ונעשות על ידי הלקוח. לכן, בחרנו להעמיק דווקא בהן ולהציע לכם פתרון למניעתן. אז מה עליכם לעשות ומה ממש לא? 

 

תקלה #1: לנסות “להחיות” את הארד דיסק בבית

  • הבעיה: אנחנו מדברים כמובן על מתן אמון בתוכנות שמבטיחות “שחזור הארד דיסק DIY תוך כמה דקות”. מיותר לציין כי אין מתנות חינם ובטח שאין קסמים, כך שמדובר לרוב על בזבוז זמן טהור. חשוב להדגיש כי בעת שישנה בעיה בדיסק הקשיח בעקבותיה הגישה למידע מוגבלת, אין לכם פריבילגיה של זמן. 
  • הפתרון: אחד ויחיד: מעבדה לשחזור מידע. לשמחתכם, מעבדת TIC TAC פועלת שבעה ימים בשבוע, 24 שעות. 

 

קל למנוע אותן: על תקלות נפוצות בשחזור הארד דיסק

תקלות נפוצות בשחזור הארד דיסק

תקלה #2: להכות את הארד דיסק שיחזור לחיים

  • הבעיה: ללא כל הודעה מוקדמת הדיסק הקשיח קרס? מיותר לציין כי “החייאה” לא מבצעים באמצעות טפיחות, דפיקות, ניעור ובטח שלא בחבטות. הפעלת כוח על הארד דיסק לא רק שלא תעורר אותו לחיים, אלא שהיא עלולה לגרום להרס מוחלט שלו ולפגוע בסיכויי הצלחת השחזור. 
  • הפתרון: לפנות למומחה שחזור שינחה אתכם טלפונית מה לעשות. קחו בחשבון כי רוב הסיכויים שיומלץ לכם להגיע למעבדה. אינכם יכולים להגיע פיסית? יוכל להגיע אליכם שליח מטעמנו לאיסוף הארד הדיסק. 

 

תקלה #3: לתת להארד דיסק לנוח

  • הבעיה: לצד אלו שפועלים אקטיבית על מנת “לעורר” את הדיסק הקשיח, ישנם אלו שנותנים לו “לנוח”. כלומר, התפיסה היא שהדיסק הקשיח התעייף (הרי הוא והמחשב עובדים נון סטופ), והדבר היחיד שעשוי להפעילו שוב הוא קצת מנוחה. אז זהו, שלא ממש. מהרגע בו הגישה שלכם למידע מוגבלת, עליכם לנקוט ב”נוהל חירום” ולפעול מידית. אין בעיה במחשב / דיסק קשיח שנעלמת כך מעצמה. אף פעם.
  • הפתרון: להתמהמה פחות ולעשות יותר. ובפשטות: לפנות טלפונית למעבדת שחזור הארד דיסק, או פשוט להגיע פיסית למסור אותו. 

 

תקלות אלו נעשות מתום, ומתוך צורך בלתי נשלט לנסות ולהציל את המידע. המלצתנו: הזמן יקר לא רק לכם, אלא גם לדיסק הקשיח, ולכן יש לפעול במהירות. בכל שעה ובכל תקלה הדורשת בשירות שחזור הארד דיסק, אתם יכולים לפנות אלינו – 03-6131555, אנו נשמח לעשות את המירב בכדי לשחזר את המידע ולכן חשוב לדעת כי אנו דוגלים בעיקרון  No data = no money ברוב המקרים.