צור קשר מהיר עם מומחה

  24 שעות / 7 ימים

  שחזור מידע - שאלות נפוצות טיק טק


  מהו שחזור מידע?

  שחזור מידע הוא תהליך איתור, העתקה ושיקום של מידע אשר נפגע.  התהליך מבצע במעבדות שחזור קבצים ומידע.


  איזה סוגי תקלות קיימות בתחום?

  אחזור מידע ניתן לביצוע כמעט על כל סוגי התקלות: תקלות לוגיות – בהן המדיה עצמה תקינה, והתקלה היא במערכת הקבצים (למשל NTFS, FAT ) , המבנה הפנימי של הקבצים, וכן ארועים של מחיקה מכוונת או בלתיי מכוונת.  תקלות פיזיות  –  בהן המדיה נפגעת באופן פיזי, כתוצאה מבלאי, תקלה חשמלית, תקלה אלקטרונית, פגיעות בפלטות הנתונים (דיסק קשיח, דיסק אופטי), תקלה במערכת הניהול הפנימית של הדיסק (מיקרוקוד של היצרן) , ארועים קיצוניים – שריפה, שבר והצפה.

   

  כיצד הלקוח מקבל את המידע המשוחזר?

  לאחר תהליך שחזור דיסק קשיח חיצוני או פנימי מוצלח, הלקוח מקבל את החומר צרוב ע”ג DVD  (עד 10 ג’יגה-בייט) ו/או על דיסק קשיח. ניתן להביא לנו דיסק קשיח מכל סוג, או לקנות דיסק קשיח במחיר עלות (אנו מחזיקים מלאי מתאים של כל היצרנים ובכל נפח).

   

  כמה זמן אורך השחזור?

  תהליך השחזור הממוצע אורך 2-3 ימי עבודה. במקרים קשים של שחזור 5-10 ימי עבודה. במקרים נדירים – יותר.

   

  האם נשמר גיבוי של המידע במעבדות טיק טק?

  טיק טק מתחייבת לשמור גיבוי של העבודה עד 7 ימים מיום משלוח החומר אל הלקוח. לאחר 7 ימים החומר מושמד בצורה בלתי הפיכה, כדיי לשמור סודיות המידע של הלקוח בצורה מלאה.

   

  מדוע שחזור מידע הוא שירות יקר?

  אנו מעסיקים מומחי שחזור בעלי ניסיון רב, לאחר שעברו הכשרה ארוכה מאוד. למעבדה נדרש ציוד יקר ערך. אנו מחויבים לתת ללקוחות את השירות המקצועי ביותר הקיים בישראל ומהמובילים בעולם.

   

  אני צריך לשחזר מעט קבצים, האם זה משפיע על מחיר השחזור?

  ברוב המקרים של שחזור קבצים – אנו מחלצים באותו מאמץ את כל / רוב רובו של המידע בדיסק. אנו לא מתמחרים את השחזור לפי כמות הקבצים, אלה ע”פ המשאבים הנדרשים מאיתנו. על כן, ברוב המקרים אין השפעה של כמות הקבצים על מחיר השחזור. בחלק קטן מהמקרים, בו קיים נזק בקבצים מסוימים, כדאי למקד את המעבדה בקבצים החשובים ביותר לצורך הוזלת מחיר השחזור.

   

  מדוע לבחור בטיק טק?

  ניסיון, ניסיון, ניסיון. במקרה של אובדן מידע יש לבחור את בעלי המקצוע הטובים ביותר כי לא תמיד יש הזדמנות שנייה להצליח. לטיק טק ניסיון מוכח הגדול מכל המעבדות הקיימות בישראל, עם עשרות אלפי שחזור מוצלחים. 50% ממקרי השחזור בישראל מטופלים בכל שנה במעבדות טיק טק. אנו משקיעים בכל שנה משאבים גדולים במיוחד במחקר ופיתוח כדי לתת ללקוחות את השירות המקצועי והעדכני ביותר.