צור קשר מהיר עם מומחה

  24 שעות / 7 ימים

  מהו אחזור מידע?אחזור מידע

  אנו חיים בעידן דיגיטלי מתקדם ההולך ומתפתח במהירות עצומה. אם בעבר אמצעי אחסון המידע כללו קלטות גיבוי ודיסקים קשיחים.

   

  כיום אנו מאחסנים מידע במגוון מדיות והתקני אחסון, לכל אחד יש סמארטפון משוכלל בו מאחסנים רשימת אנשי קשר, תמונות, מוסיקה וקבצים רבים נוספים, ברשותנו מחשב נייח ו/או נייד עם דיסק קשיח, מצלמה דיגיטלית עם כרטיס זיכרון בו שומרים תמונות מטיולים, מאירועים משפחתיים מרגשים, וכמובן תמונות של הילדים.

   

  כמו כן, אנו מגבים קבצים בהתקני אחסון חיצוניים כמו דיסקים, DVD, דיסק קשיח חיצוני וכדומה.

   

  כדאי לדעת כי אמצעי האחסון התפתחו במהירות לאורך ההיסטוריה. כבר באמצע המאה ה-19 החלו לאחסן מידע בעזרת כרטיסיות ניקוב, עם התפתחות הטכנולוגיה הלכו והשתכללו אמצעי האחסון וכיום כולנו עושים בהם שימוש נרחב.

  עולם האחזור מורכב משחזור פיזי ומשחזור לוגי.

  שחזור מידע פיזי מבוסס על טכנולוגיות מתקדמות כדי לאחזר את המידע במדיה, לעתים יש לבנות מחדש את המדיה על מנת לשלוף את הנתונים.

  אחזור מידע לוגי מבוסס על שחזור מדיה תקינה לאחסון מידע, כאשר המידע האגור במדיה נמחק או שובש מסיבות שונות ומגוונות, לרבות טעויות אנוש.

   

  באילו מקרים נצטרך לאחזר מידע?

  שירותי אחזור מידע מיועדים למגוון רחב של לקוחות עסקיים, מוסדיים ואחרים. השירות כולל שחזור מידע מכל סוגי המדיה, בין אם הקבצים נמחקו בשוגג או כתוצאה מטעויות אנוש, ווירוס כופר שחדר למערכת, ובין אם הקבצים נפגעו כתוצאה מכשל טכני, ממסד נתונים משובש או בגלל מקרים קיצוניים כגון שריפה, שיטפון, טביעה, שבר ופגיעת וירוס כופר.

  כאשר קבצים נמחקו בשוגג ממדית אחסון, לדוגמה הילד שיחק במחשב של הוריו ובשוגג גרם לפרמוט המחשב או למחיקת של קבצים חשובים, ניתן להציל את הנתונים כל עוד פונים לחברה המתמחה בנושא.

  גם כאשר מערך RAID קורס ניתן במקרים מסוימים לשחזר את המידע באמצעות שיטות מתקדמות וטכנולוגיות חדשניות. תחום נוסף בתחום אחזור מידע הוא שחזור חקירתי.

  משרדי חקירות, גופים ביטחוניים, בתי המשפט ומוסדות ממשלתיים שונים זקוקים מדי פעם לשירותי אחזור מידע ושחזור קבצים לצרכי חקירות או לשירותי חוות דעת מומחה מחשבים, השירות הנו דיסקרטי ועשוי לסייע לגופים השונים בפענוח חקירות.

   

  כיצד מבוצע אחזור מידע ומהם סיכויי ההצלחה?

  כאמור, שחזור קבצים שנמחקו ואחזור מידע מבוססים על טכנולוגיות חדישות ומתקדמות, חברה מובילה בתחום מסוגלת לאחזר מידע בשיעור הצלחה מרשים של 97%.

  עם זאת, כדי להגדיל את סיכויי ההצלחה יש לפנות מיד לחברה על מנת לקבל הדרכה טלפונית כיצד לפעול. הזמן הנו גורם קריטי כדי להגדיל את הסיכוי לשחזור המידע.

  במקרים מסוימים ניתן לאחזר מידע מהתקני אחסון שונים כמו דיסק קשיח, דיסק און קי וכרטיסי זיכרון.

  יש מקרים בהם יש לבנות מחדש את אזור היצרן על מנת לשחזר את הקבצים, במקרים אחרים נעשה שימוש במכונות עתירות טכנולוגיה המאפשרות לקרוא מידע גם מפלטות אחסון תקולות.

  אחזור לוגי מבוסס על כלי תוכנה מתקדמים המאפשרים לאתר שרידי רשומות קבצים, יש לזכור כי המידע אינו נמחק פיזית במדיה תקינה ורק הגדרות הקבצים השתנו.

  להזמנת שרות הבדיקה ופרוט עלויות מסלולי הבדיקה

  שירותי אחזור מידע בטיק טק

  חברת טיק טק טכנולוגיות הוקמה בשנת 1995 במטרה לספק שירותי אחזור מידע ברמה הגבוהה ביותר, החברה נחשבת לגדולה, למובילה ולמקצועית ביותר בישראל, לחברה סיווג ביטחוני גבוה וצוות מקצועי ומנוסה.

  טיק טק מתמחה באחזור מידע מכל סוגי המדיות, בין השאר שירותי החברה כוללים מענה מקצועי ופתרונות מתקדמים כמו:

  בנוסף, החברה מציעה שירותי אחזור לכל מערכות ההפעלה, תיקון מסדי נתונים משובשים, אחזור מידע לצרכי חקירות ושחזור קבצים מפגיעות וירוסים, לרבות וירוס כופר.

  טיק טק טכנולוגיות משרתת נאמנה אלפי לקוחות מדי שנה, ביניהם גופי משטרה וביטחון, חברות היי-טק, אנשים מפורסמים ועוד.

  בשנת 2014 החברה הייתה מעורבת בפענוח אחד ממקרי הרצח שזעזעו את המדינה, צוות החברה סייע למשטרה בביצוע שחזור מידע חשוב ממחשבם של בני הזוג מעוז, ממצאי השחזור סייעו למשטרה להעמיד לדין ולהרשיע את הרוצח.